2737
2734

سلام من دیابت حاملگی دارم انسولین تزریق میکنم به نظرتون روی سلامتی جنین تاثیر داره من خیلی نگرانم و استرس شدید دارم

باید خیلی رعایت کنی .

نی نی تپل مپل میشه ..چون دوست منم دیابت بارداری داشت بچش خیلی تپل بود ماشالله.

بعد فکر کنم باید زودتر هم بدنیا بیاد .چون زیاد بمونه خدایی نکرده ممکنه ضربان قلبش افت کنه .

البته زیر نظر دکتر باشی و همچنین برو دکتر تغذیه و یسری چیزا رو رعایت کنی .هیچی نمیشه.

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید خیلی رعایت کنی . نی نی تپل مپل میشه ..چون دوست منم دیابت بارداری داشت بچش خیلی تپل بود ماشالله ...

شهرستان ما دکتراش اصلا خوب نیستن میرم پیش ماما میگه برو داخلی فقط پاس کاری میکنن دیگه گیج شدم از دستشون

2728
شهرستان ما دکتراش اصلا خوب نیستن میرم پیش ماما میگه برو داخلی فقط پاس کاری میکنن دیگه گیج شدم از دست ...

اصلا داخلی و ماما نرو. فقط زنان و دکتر تغذیه !

شرایطش جور نیست بری مرکز استانتون ! یه ویزییت بشو ببین چی میگن

فقط مواظب باش قندت زیاد بالا نره برای نی نی خوب نیست...جدی بگیر 

رعایت کنی و پیگیر باشی هیچی نمیشه .میگم ک دوستم شرایط شما رو داشت ..بچشم طبیعی اورد ..خیلی تپل هم بود.

اصلا داخلی و ماما نرو. فقط زنان و دکتر تغذیه ! شرایطش جور نیست بری مرکز استانتون ! یه ویزییت بشو بب ...

باشه عزیزم دوستت هم انسولین میزد نمیدونی چند واحد میزد من وقتی انسولین میزنم قندم نرمال بالا نمیره

وقتی انسولین می زنی نه ...تأثیر نداره رو نی نی. 

منم که انسولین می زدم از دکتر غدد و اطفال و زنان پرسیده بودم ...نی نی هم 3180 گرم بود ...

تنها فرقی که داره اینکه تو بیمارستان بعد زاییدن باید قند بچه چک بشه همین

2738
باشه عزیزم دوستت هم انسولین میزد نمیدونی چند واحد میزد من وقتی انسولین میزنم قندم نرمال بالا نمیره

فکر کنم اره انسولین میزد ..ولی چند واحدشو در جریان نیستم

دوستم خودش تپل بود ..شما تپلین ؟😊

واقعا شما هم دیابت داشتی روزی چند واحد انسولین میزدی

تو تاپيک های  خیلی قبلم پیدا می کنی ...من قند ناشتا م نهایتا روی 104 بود ....و اوایل شبی چهار واحد و آخراش شیی 6 واحد...همیشه هم گرسنه بودم ...تنها چیزی که باور کن به طفلی بچه وزن داد بادام هندی بود...شما هم اگر توانایی مالی ات اجازه می ده حتمااااااااا بخور روزی حداقل ده تا ...از من گفتن...ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی

تو تاپيک های  خیلی قبلم پیدا می کنی ...من قند ناشتا م نهایتا روی 104 بود ....و اوایل شبی چهار و ...

من قند ناشتاهام به صد نمیرسه اکثرا ۷۰و۸۰ولی واحد انسولین هام بالاست روزی ۱۴واحد بگو بار میزنم۱۸واحد آن پی اچ

می دونستی که استرس خودش خیلی قند رو بالا می بر ه ...اصلا نگران نباش...اصلااااا ...الان هم پسرم 13 ما ...

خدا رو شکر برا منم دعا کن بچم سالم بدنیا بیاد من خیلی باد کردم صورتم و پاهام

2706