2733
2739

لطفا اونایی که تو تبریز هستن و از اداب و رسوم خبر دارن میشه کمکم کنین بکین مراسم چای ایشمه چطوریه و چیا تو پذیرایی استفاده میکنن و برای تزیین سالن از چیا استفاده کنم

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

کسی نیست در این مورد راهنماییم کنه لطفا

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چای و میوه و شیرینی یا کیک با بادکنک و تم آبی یا صورتی بسته به جنسیت بچه

میگم برا کسایی که کادو میدن یاد بود بگیرم ؟

چای ایشمه نشنیدم 

بعد زایمان مهمونا میان خونه بچه رو میبینن بعد ده روز عروس میره خونه مادرش ده روز بمونه

آد گونی هم روز ده تولد میگیرن که بزرگترای فامیل جمع میشن و یک نفر اسم بچه رو در گوشش میگه(این رسم خیلی وقته جمع شده لااقل توی اقوام ما)

بعد یکی دو ماه یه جشن میگیرن (دلخواهی) و هر کس خواست کادوشو میاره البته خیلیا همون روز اول برای دیدن بچه میان کادوشو میارن

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738
میوه هم نباشه چای و شیرینی یا کیک باشه کافیه

بچه اولمه خیلی وقته تبریز نبودم ببینم مراسما چطوری شده ولی اومدم تبریز زایمان کنم میخوام همه چی خوب و عالی باشه هر ایده خوبی داشتین برام بگین لطفا

میگم برا کسایی که کادو میدن یاد بود بگیرم ؟

نه گلم یادبود نمیدن

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱