2733
2734
عنوان

رمز گوشی همسر😏

793 بازدید | 29 پست

خیلی تو نی نی سایت دیدم که چون گوشی شوهرشون رمز داره بهش شک میکنن خواستم بگم منم گوشیم همیشه رمز داره و امروز هم به خاطر اینکه شوهرم رفته بود سر گوشیم باهاش دعوام شد واز خونه رفتم بیرون بالاخره هر کس یه دلیلی داره همیشه که موضوع خیانت نیست 

الان هنوز از دست شوهرم به شدت عصبانی هستم ولی خواستم بهتون بگم بدونید رمز داشتن گوشی دلیل محکمی برای خیانت نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب بالاخره ی چی توش هست که نمیخوای همسرت بدونه این تزه زندگیته خب 

ولی من دوس ندارم راستش

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

وا خب بره سر گوشيت منم ميرم سرگوشيه شوهرم،شوهرمم ميره سرگوشي من.بعضي وقتا سرگوشي همديگه رفتن سرگرم كننده اس تا گشتن به دنبال خيانت

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

چه اشکالی داده زنو شوهر برن سر گوشی همدیگه؟البته نه واسه شک و جاسوسی

مثلا همینجوری یه خانومی بره گالری شوهرشو ببینه چیزی نیس که

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

سلام 

مگه زن و شوهر این حرفا رو دارن باهم؟ 😳

زن و شوهر رفیقای جیک توو جیک همن !

رمز گوشی همم باید بدونن ! نه برای چک کردن ! 

همین جوری گه‌گاه از گوشی هم‌پیش میاد استفاده میکنن

برای زنگ‌زدن یا ...

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

ما ۱۴سال زن و شوهریم شاید یک بار گوشی همسر و چک کردم البته با  چیز  خوبی هم مواجه نشدم ناراحت شدم   ولی چون خودم تجسس کردم باعث اعصاب خوردیم شد  ...۰ون همسرم  تا حالا کسی و به من ترجیح  نداده   من چهره معمولی دارم   گاهی وقتها میگه  نمیخواد  آرایش کنی تو خیابون بلاخره یکی هست که از تو خوشگل تر باشه  مهم من هستم  که قبولت دارم   تو هم راحت باش .. از اون  موقع به بعد هیچ وقت گوشیش و چک نکردم  اون هم هیچ وقت گوشی من و چک نکرده .تجسس خیلی بده 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2706