2733
2739
مامان ثنا چرا جبهه گرفتی گلم هرکی یه نظری داره ........دختر خاله منم همینطوری ازدواج کرد شوهرش عالی بودولی بعد چند سال سرکوفت بهش زدن الان10سال میگذره با مامانش آشتی کرده ولی همش حسرت میخوره که مامان تو عروسی وبه دنیا اومدن بچه ام نبود .................پدر ومادروسیله نیست که راحت بشه ازشون گذشت
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به دربسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا عجولانه قضاوت میکنید
دقیقا برای دختر مستاجرمون همین اتفاق افتاد .با وجود بسر خوب مادرش لج کردو گفت نه ولی بدره و خواهر بزرگه دختره رو دادن به بسره.مادره تو هیچ کدوم از جشنا نبود.یه مدت قهر کردو رفت شهرشون هر روز فحش و دعوا بود تلفنی .بعد یه مدت برگشت و کم کم بعد از عروسی دخترش باهاش آشتی کرد و الان فهمیده چه داماد خوبی گیرش اومده.البته اینم بگم دختراشم در حقش نامردی کردن کار به جایی رسید که میخواستن برا بدرشون برن یه زن بگیرن .ولی مادره با وجود قهر بودن براش جهیزیه ای داد که نگو و نبرس
این روزها طرح روی جلد آدمهاست که پرفروششان میکند ، نه متنشان . . .
عزیزم اگه جریان دقیقا همینی بوده که تعریف کردی و حاشیه دیگه ای نداشته و رفتار همسرت و خانوادشم همینقدر که میگی محترمانه بوده خب صد در صد مادرت مقصر بوده.چون این یه رفتار غیر عادیه و با انسان طرف بوده اما ببخشیدا آدم با حیوون هم اینجور رفتار نمیکنه.همش توهین و فحشو بی احترامی بوده که.اونم بدون اینکه همسرت مقصر باشه. ولی به هر حال چیزی که نمیشه منکرش شد اینه که پدر مادر حتی اگه بدترینه عالم هم باشن فرزند نباید ازشون سر پیچی کنه یا دلشونو بشکنه یا بهشون پشت کنه. بهتر بود ازشون نمیبریدی بری.اما حالا هم خدا بزرگه ان شاءالله دل مادرتو نسبت بهتون نرم کنه و پشیمون شه از رفتارش و اجازه بده برید پیششون
مخاطب خاص، فقط خداس [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2731
ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻗﺪﺭ ﺷﻮﻫﺮﺗﻮ ﺑﺪﻭﻥ ﮔﻨﺎﻫﺪاﺭﻩ ﻛﺎﺵ ﺗﻮﻱ ﻋﻨﻮاﻥ ﺗﺎﭘﻴﻜﺖ ﻗﺴﻢ ﻧﻤﻴﺪاﺩﻱ ﻋﺰﻳﺰﻡ. ﻛﺴﻲ ﺑﺨﻭﻧﻪ و ﻧﻴﺎﺩ ﺗﻮ ﺗﺎﭘﻴﻜﺖ ﻋﻘﻮﺑﺖ ﺩاﺭﻩ
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
شما برای درست کردن این رابطه تلاش خودت را بکن اما تجربه من ثابت کرده آدمهای مثل مادر شما درست بشو نیستن. منم هیچ وقت نفهمیدم چرا مامانم از شوهرم خوشش نمیاد. از من خوشش نمیاد. با این وجود که ما سنتی ازدواج کردیم و مادرم خیلی هم روی ازدواج من تاکید داشت.اما هیچ وقت در حقم مادری نکرد.خیلی هم تلاش کردم بفهمم چرا اینطور رفتار می کنه اما فقط بدتر شد. شما هم دنبالشون بگرد اما زندگیتا فدای اونا نکن.
خدا انشاالله کمکت کنه
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
2738
عزیزم چراااا انقد با یاداوری اون روزا خودتو عذاب میدی...زمان خودش درمون دردته باور کن.الان فقط و فقط به شوهرو دختر فک کن و آینده خوبی که کنار اونا خواهی داشت. بذا ببینن با وجود اینکه حمایتت نکردن تو چه زندگی خوبی واسه خودت ساختی...