2733
2739
عنوان

مادرشوهر

146 بازدید | 10 پست

يك ساله عقد كردم مادرشوهرم به صورت نامحسوس خيلي تو زندگيم وارد شده و دخالت ميكنه مرتب امار ميگيره از شرهرم چون شوهرم فقط پيشش زندگي ميكنه و پدرشوهرم فوت كرده خيلي خسته شدم همش همراهمونه شوهرمم قبول نميكنه كه مامانش امار ميگيره ميگه زنگ ميزنه فقط سراغ بگيره كجاييم و حالمون خوبه يا نه درصورتي كه زنگ ميزنه ببينه چيكار ميكنيم و امار ميگيره 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
Vel kon bikhial

حرص ميخورم خيلي هرچي هم به خودم ميگم بيخيال ميشم ولي وقتي اينكارو ميكنه قلبم ميخواد از جاش دربياد شروع ميكنه تند تند زدن و بدنم ميلرزه

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چون اول زندگیته همچین حسی داری چندسال دیگه اصلا برات مهم نیست

واي بخدا همش درحال پرسو جو هست منم تپش قلب ميگيرم

2738
عزیزم مگه مامان خودتون بهتون زنگ نمیزنه اون بنده خدا شوهر نداره تنهاست زنگ میزنه به شما به خدا مادر ...

ن مامان من خيلي كم زنگ ميزنه ولي مادر شوهرم به قصد امار گرفتن زنگ ميزنه و شوهرمم بايد براش توضيح بده چكارايي كرده تو روز دوتا پسر ديگه هم داره شهراي ديگه زندگي ميكنن اصلا با اونا اينطوري نيست

ن مامان من خيلي كم زنگ ميزنه ولي مادر شوهرم به قصد امار گرفتن زنگ ميزنه و شوهرمم بايد براش توضيح بده ...

این پسرش باهاش زندگی می کرده بنده خدا بهش وابسته هست مطمئن باش نیت بدی نداره 

این پسرش باهاش زندگی می کرده بنده خدا بهش وابسته هست مطمئن باش نیت بدی نداره 

نيتش هرچي كه هست كارش درست نيست زندگي منو مختل كرده اذيت ميشم خيلي شرهرما ميكشه سمت خودش