2737
2739

دوستای گلم یه آرایشگاه خیییییلی خوب تو قرچک ورامین یا پیشوا یا پوئینک.... هر کدوم ک بهتر میشناسین لطفا معرفی کنید میخوام برای عروسی نوبت بگیر بعد ماه صفر...

متشکرم🌷

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:

نمیشه اون طرفا نری  ارایشگاه؟   من هرچی عروس و همراه عروس از اون اطراف دیدم واقعا ناجور شده بودن البته ببخشید رک میگما   چون واقعا افتضاح شده بودن  عروس خاله شوهرم صورتش قشنگه ولی شب عروسیش ترسناک شده بود😟  بقیه اونایی که دیدم هم همینطور

خود شهرری نمیتونی بیای؟

نمیشه اون طرفا نری  ارایشگاه؟   من هرچی عروس و همراه عروس از اون اطراف دیدم واقعا ناجور شد ...

اگه بشه میام باید ببینم کارشم خوبع...

میشه بگی آدرسشو؟؟؟

من بدبودنو از خیلیا بهتر بلد بودم   منتها انقد وجود داشتم که رو کسی امتحان نکنم⁦...(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من عروسیم رفتم مهر و ماه تو ۲۴ متری خیابان پیلغوش  کارش حرف نداشت  هزینش هم حیلی خوب بود ۱ ...

مرسی💜