2733
2734

همسرم بامن دعواکرده ومنوخونهخواهرشوهرم زده فقط لباس تنم توتنم بود هیچی پیش خودم ندارم ازش شکایت کردم اونم ازمن شکایت کردهیکشنبه بایدبریم کلانتری 

هیچی ندارم چجوری میتونم برم خونش لباسووسایل شخصیموبردارم

لعنت به این دنیا😢😢😢😢

عزيزم جدا شدي؟؟

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمیری بخری ک پاتو اونجا نذاری ؟ یا یکیو بفرست از این خدماتیا بره لباساتو بیاره . ب هیچ وجه خودت نریا 

نبینم که باز نشستی💃 ، منتظر چی هستی💃 ، تو جشن شب نشینی 💃، باید پاشی برقصی 💃♥️سپاس که با ریتم خوندی خواهرم 😂👋
2731
2738

اگر جدا نشدي چون خونه خودت هم محسوب ميشه و خونه مشتركتون هست كليد ساز ببر در رو باز كنه اگر هم نميتوني اينكار رو بكني يا جدا شدي بايد بري شوراي حل اختلاف خانواده درخواست تامين خواسته بدي 

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2706