2737
2739

سلام خانم ها،کسی میدونه چه راهی وجود داره که از شر خونریزی و لکه بینی بعد از زایمان راحت بشیم؟

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.

مال من کلا دوهفته بود چون تو بیمارستان ۳ بار فشار دادن. شاید بخاطر این کم بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من کلا دوهفته بود

خوش به حالتون.منم الان دوهفته هست زایمان کردم،خداکنه واسه منم زودتر تموم بشه

نُه ماه انتظار و یک عمر نگرانی.‌..حس ازاد دخترانه را،به مهر مادری دادن...بزرگترین ایثار یک زن است.
2731
خوش به حالتون.منم الان دوهفته هست زایمان کردم،خداکنه واسه منم زودتر تموم بشه

سزارین بودی؟؟؟چند بار فشار دادن شکمت؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
تا 40 روز رو داری و کاریش نمیتونی بکنی

چه بد😞خدانکنه انقدر طول بکشه

2738
بله،دوبار

تموم میشه کم کم انشالله‌ . نماز خوندنش سخته. هی غسل کن....

بعد از ده روز رفته رفته کم میشه تقریبا دو هفته اخر فقط لکه بینی داری

الانم خیلی کم میاد،نهایت روزی یه نوار لازم باشه عوض کنم

من تاشصت روز لکه داشتم

وااای خدا،چه بد،یعنی واقعا راهی نداره جلوش رو بگیریم؟

تموم میشه کم کم انشالله‌ . نماز خوندنش سخته. هی غسل کن....

دقیقا👌