2737
2739

عزیزای دلم سلام.

میشه بگیدنی نی هاتون صبح هاساعت چندبیدارمیشدن یامیشن؟من پسرم وزنش به زورنرماله اشتهاش خوبه اماساعت۱ظهربیدارمیشه وتوی خوابم شیرنمیخوره بکوب میخوابه تاظهر۹ماهه هست نگاهی به خوردوخوراکش کردم مشکلی نداشت ولی فک میکنم این ۱۲ساعت خواب اونم باشکم گرسنه باعث شده وزن دهی کندی داشته باشه میخوام ازفردازودبیدارش کنم بخوره بازی کنه بخوابه.ازوقتیم بیداره ماشالاخوب میخوره ولی فک میکنم وعده ی صبح روازدست میده.میخوام اینجوری امتحانش کنم نظرشماچیه؟باسپاس فراوان ازتک تکتون

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

وقتی زیاد میخوابه یعنی بدنش به خواب زیاد نیاز داره

بچه ها متفاوتن

رشد اصلی بچه ها تو خواب اتفاق میوفته

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکارش داری بچه رو بزار بخوابه اون ب خواب احتیاج داره

فقط برا وقتا خوابه ممکنه تشنه بده تو شیشه توهمون خواب بش یه چیزی بده من پسرم همینطوری میکردم 

اون اگ گشنش بشه مطمئن باش خودش بیدار میشه

💫دائمایِکسانٰ نَباشَدْحال دورانٰ غَمْ مَخور💫
2728
وقتی زیاد میخوابه یعنی بدنش به خواب زیاد نیاز داره بچه ها متفاوتن رشد اصلی بچه ها تو خواب اتفاق می ...

ولی فک کنم بدن پسرمن باخواب رشدنمیکنه آخه عیدکه مسافرت بودیم وصب زودبیدارمیشدیم پسرم میخوردمیخوابیدتپلی بود

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
دخترمن حدودساعت۹بیدار میشد صبحونه میخورد یه ۲ساعت بعد دوباره بیدار میشد

وزنش چجوری بود؟

والا من میگم بیدارش نکن.مغز بچه ها تو خواب رشد میکنه.حتما نیاز به خواب داره خوابشو به هم نریز پشیمون میشی.اگه وزنش مدتیه ثابت شده و کاهش داشته با دکترش مشورت کن وگرنه رو حساسیتهای خودت بد خوابش نکن.

خواب واسش خیلی خوبه ولی حتما چند بار بهش شیر بده وقتی خوابه.پسر من ۱۰ ماهشه تا ساعت ۱۰ میخوابه پا میشه صبحانه میخوره باز ۱۱_۱۲ میخوابه تا۳

ولی واسه شیر پا میشه

اگر از بلندای آسمان بترسی،هرگز مالک ماه نمیشوی🌛
2738

ساعت ۹ صبح بیدارش کن بازی کنه غذاش بده دوساعت بعدش بخابونش.من پسرم ۶ ماهو نیمشه اگه شب ساعت ۱۱ و نیم بخابه صبح ساعت ۹ ببداره البته تا صبح ساعتی یبار شیر میخوره😥😥  اگه دیر بخابه ساعت ۱۰ بیداد میشه دوساعت بازی میکنه فرنی بهش میدم بعد شیر میخوره میخابه دو یا سه ساعت البته دوباره ساعتی یبار پا میشه شیر میخوره‌چون ریفلاکس داره کلا ساعتی یبار شیر میخوره چون اسید معدش میزنه تو گلوش

من دخترم ۱۲ میخابع تا ۹ اما خب ۵ صبح شیر میخوره ۹ پا میشه بازی و صبحونه میدم ۱۲ میخابع تا ۲ ایندفعه شیر بهش میدم بازی ۶ میخابع تا ۸ بعد شام میخوره دیگه نمیخابع تا ۱۲ که ۱۲۰ میل شیر میخوره 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76