2737
2734
عنوان

کیا لیزر مو رفتن؟

104 بازدید | 11 پست

من از قبل عید ینی هفته اخر اسفند. سه ناحیه بیکینی و لاین و زیربغلو رفتم. دفعات اول هر 45 روز یه بار بود و یه شار ژ 20 روزه رایگان هم داشتن. ینی بعد 20 روز موهایی که نریخته. همون قسمتا رو رایگان میزنن.هزینه اینا هم 190 می شد جلسه ای. و اینطورم نبود که مثلا قراردادی باشه. اگه قیمتا گرون شد واسه ما هم گرون می شد. 

یه سری توضیحات در مورد روزش هست پست بعدی می کنم. می دونم حوصله ندارید. اصل موضوعو اینجا می کم. رو دستگاهش هیچ جا الکساندر ننوشته. من که جلسه چهارم رفتم خوبهههه ولی در میاد مو. خالمم یه جا میره اونجا خیلی ارزون تره نمیدونم واس چی. کل بدنو اونجا 400 میگیرن. تا الان که رفته خیلی خوبه. به نظرتون ادامشو برم همونجایی که خالم میره؟ یا نه یه دلیلی داره که ارزون میگیرن. مادرم که با اونجا قهر کرد و نمیخواد بره

خب وقتی راضیه خالت توهم برواونجاچه کاریه پول بیشتربدی کمترکارببینی

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

روالشم اینه که در اصل هر دو ماه یک باره. بیکینی و لاین هم شار ژ 20 روزه داره همونطور که گفتم اما واسه من که مثلا زود در اومد هر 45 روز بود. که اخرین بار که رفتم گفت دو ماه در میون بیا اگه بعد دو ماه درنیومد که سه ماه بیا. ولی واسه من که دوماه زیر بغلم همشش در اومد بیکینی هم تک و توک ولی لاینم یه گوله اصن نریخت از اول. حتی بعد از شارژ

خلاصه دعوای مامانم که گفته بود بیکینیش اصلا خیلی محکم و زیاد در اومده بود. جلسه سومو رفته بود گفت واسه من دراومده و خواهرم میره یه جا درنیومده(خالم هر یه ماه میره) و یه کم دستگاها رو نگاه کرد بلکه برندشو ببینه خانومه خیلی بهش برخورد و تند برخورد کرد. مادر هم بهش برخورده گفته من دیگه نمیرم اونجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتی راضیه خالت توهم برواونجاچه کاریه پول بیشتربدی کمترکارببینی

اخه پست دوممو بخونید نوشتم که خالم هر یه ماه یه بار میره و تا الان سه جلسه رفته. ما هم هر 45 روز و دوماه. میگم شاید دوره اش زودتر از ما هست اینطوره

2731
ینی صاف مثه بچه؟به خدا روانی شدممم از دست مو ها

اره صاف مثل بچه. ولی میگن باید دوره ات کامل بشه که ببینی دستگاه خوب بوده و جواب داده یا نه. چون اون دستگاه هایی که خوب نیست بعد دوره بازم هی در میاد

2738
اره صاف مثل بچه. ولی میگن باید دوره ات کامل بشه که ببینی دستگاه خوب بوده و جواب داده یا نه. چون اون ...

شما چی زدی دستگاه  من سبزم و موهام مشکی گندمی البته زیاد تیره نیستم

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
شما چی زدی دستگاه  من سبزم و موهام مشکی

دستگاه که تو دو تا کامنت اول بخونی درموردش گفتم که گفتن الکسه ولی روش ندیدم جایی نوشته باشه به جاش چیزای دیگه نوشته بود. منم سبزه با موهای مشکی خیلی ضخیم طوری که بیکینیم اصلا تا چند سانت زیر پوست ریشه مو معلوم بود

عزیزم شما داری هر 45 روز 190 تومن میدی

به نظرم اگر بری یه جایی که همه بعد از تموم شدن دوره شون هم راضی هستن بهتره. الان بیمارستان عرفان 260 میگیره. یعنی 70 تومن از جایی که شما میری گرونتر. ولی خیالت راحته. یا بیمارستان رازی هم حدودا 290 میگیره و هر دو ماه یکبار باید بری.

من دخترداییم یه کلینیک جدید رفته بود، تازه کلینیک آشنا هم بود. در طی دوره ی انجام لیزرش خیلی خیلی راضی بود اما بعدش دوباره موهاش دراومد، خیلی ها توی خود دوره راضی هستن. روی این نمیشه حساب کرد