2752
2734
عنوان

فشار خون 10 روی 5 با تنگی نفش

159 بازدید | 7 پست

سلام دوستان ،احساس تنگی نفس و ضعف توبدنم دارم انگار هر آن ممکنه بیوفتم دستام از بازوهام گز گز میکنه ،فشارمو گرفتم 10 روی 5 بود ،به نظرتون طبیعیه؟دیروزم همینجوری شدم سر کار ولی زود خوب شدم امروز دوباره اینجوری شدم یه ساعتی هست

فشارت خوبه. فشار من نه روی پنج بود دکتر میگفت عالی. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2731

برای تنگی نفس و سر گیجت برو دکتر. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
با همین علائم من داشتی ؟ تپش قلبم دارم میشه؟

نه. فقط رفتم فشار خونمو گرفتم طرح جامع کشوری بود پیامک اومده بود . 

ولی بعضی وقتا این حالتایی که میگی رو دارم. مخصوصا وقتاییکه استرس و دلشوره دارم منتظرم و نگرانم اینجوری میشم. یا وقتاییکه میخوام پریود بشم.