2737
2734

رفته بودم لوازم ارایشی دختره لباسشو زده بود تو شلوارش،شلوارش هم تنگ و جسبون نبود راسته بود اسمش چیه شلوار کرپ مازراتی قشنگ میشه یعنی میشه ی پیچ معرفی کنین قیمتش ارزون باشه لباس قشنگ هم داشته باشه مهم ار از همه ازش خرید کرده باشین مطمئن باشه ممنون میشم جواب بدین من لاغرم نمیخوام لاغری ام مشخص بشه یجورایی توپر نشون بده پاهامو

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2969429/خانما-بیایین-خیلی-ناراحتم-ببینین-حق-

دارم

واقعا ببخشید اسی دیشب هر چی خواهش کردم هیچکس گزارش نزد 

مبشه خانما گزارش بزنین لطفا 😍

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2969429/خانما-بیایین-خیلی-ناراحتم-ببینین-حق- دارم ...

عزیزم با گزارش یهو دیدی کاربریت ترکید.زین پس تو تاپیکی ک میخوای حذف بشه نی نی یار رو صدا کن.

اینجوری تو تاپیکای مردم جلوه ی خوبی نداره واقعا

2728
بنظر من اینترنتی خرید نکن...برو از بازار بخر همونجا پرو کن تو تنت ببین چجوریه...

من روستا هستم😟 نیست

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
عزیزم با گزارش یهو دیدی کاربریت ترکید.زین پس تو تاپیکی ک میخوای حذف بشه نی نی یار رو صدا کن. اینج ...

حذف میکنه اونجوری? 

اره یکبار هم ترکیدم بخاطر همین گزارش 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
اینترنت خرید نکن برو بازار یا از نت مدل بگیر بده خیاط بدوزه

خیاط تمیز در نمیاره

2738