2737
2734
عنوان

شمارو بخدا قسم بیاید یه لحظه

116 بازدید | 15 پست

من امروز روز ۲۰پری ام.اقدامم روز ۱۴ سیکلم بوده.فقطططم یکبار اقدام.۱۲روز دیگه باید پری شم.بی بی چکم منفی شد.یه ساعت بعد انگار هاله افتاده

مجردم چرا قسم میدی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

باید ۱۴ روز از اقدام بگذره تا بی بی نشون بده مال شما ۶ روز گذشته که درست نیس 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

گناه داره الكي قسم ميدي برو دكتر خب 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

دوستان گلـــ🌸ــم

🍃امشب👈 چهارشنبه

🌴سوره یاسین 🌴

زمان ⏰

از ساعت۱۷  تا  ساعت ۲۴شب🍂

🎁 ثوابشو هـــــدیه به شش ماهه کربلا (ع) میکنیم🎁

به نیت حاجت دل همه اعضای شرکت کننده می خوانیم 

اگه دوست دارین متوسل بشین به باب الحوائج و ازش نی نی سالم و صالح بگیرین.

2740
واقعا؟؟؟؟؟؟

بله عزیزم رو جلدش هم نوشته با دقت بخونی

بعدشم این هاله نیست اون خط مال خودشه که اگه مثبت باشه پررنگ میشه

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
😭😭😭😭

هرچی استرس و نگرانی داشته باشی درصد بارداریت خیلی پایین میاد

پس سعی کن استرس رو از خودت دور کنی

اگه داری واسه بارداری اقدام میکنی حتما قبل از بارداری برو دکتر 

حتما حتما حتما

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
2706