2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نگران چی هستی؟
ببین من کلا داروهای شیمیایی رو گذاشتم کنار
دارم گیاهی مصرف میکنم
عرق وجوشونده رازیانه بهتر از هر داروی شیمیایی جواب داده
خدایا حواست هست؟! صدای هق هق گریه ام از همان گلویی می اید که تو میگفتی از رگش به من نزدیکتری!!!!   
نه هنوز باردار نشدم
ولی سیستم بدن ها متفاوته عزیزم خیلیا زود نتیجه میگیرن بعضیا هم دیر
دیروزود داره ولی سوخت وسوز نداره
نگران نباش همین نگرانی واسترس هورموناتو به هم میریزه
چندوقته اقدام میکنی؟
خدایا حواست هست؟! صدای هق هق گریه ام از همان گلویی می اید که تو میگفتی از رگش به من نزدیکتری!!!!   
من یک سال و دوماهه دارم درمان میکنم
اضافه وزن داری؟
منم مث تو اوایلش ناراحت بودم ولی دیگه الان خیلی بی خیالم
روز چند رفتی سونو؟ببین امروز خیلی فرصت خوبیه که از خدا عیدی بگیری برو نماز استغاثه به فاطمه زهرا بخون صلوات ختم کن جواب میگیری حتما به امید خدا
2706