2733
2734

بعد به من میگفت تحت هیچ شرایطی به خط دائمیم زنگ نزن. اقا ما گفتیم این یارو زن و بچه داره و داس همین یبار باهاش کات کردم. بعد یه هفته یارو برگشت و گفت بخدا زن و بچه ندارم. بعد هی راه به راه خالی میبنده. مثلا امشب ساعت 8:30 بهش زنگ زدم، گفت دارم میرم باشگاه، خواستم برم بهت زنگ میزنم، ولی اصلا زنگ نزده، الانم اخرین انلاینش توی واتس آپو چک کردم، زده بود 1:00، بعد منو توی واتس آپ خط دائمیش بلاک کرده. از واتس آپ یه خط دیگه، واتس آپ خط دائمیشو چک کردم، زن و بچه میدونم که نداره.  ولی چرا این مدلیه؟

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا اول راهی ولش کن

سرتاپاش مشکوکه

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2738

شاید از این به حساب خانوادش بچه مثبتاست

نمیخواد به دائمیش ک حتما همه دارنش و جلوچشمه هی زنگ بزنی و بهش مشکوک شن

یا اخر مجبور بشه دائمی رو عوض کنه

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2706