2733
2739

چرا وقتی چیزی میشه میگن تو زنی زشته نمیشه واسه مرد همچین عادیه بیرون رفتن.سفر مجردی.اصلا وقتی مرد یه اشتباه یا خیانتی میکنن میگن مرده دیگه ولی زن تا سرشو بالا بگیره هزارتا حرف میزنن دوست دارم جامعه یه جوری بشه یه جوری واسه خانوما امنیت داشته باشه که بعضی کارا داغش رو دلشون نمونه

به امید اون روز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عمده ترین تفاوتشون در رانندگیه

یعنی آبروی بقیه هم بردن بعضیا با دست فرمون افتضاحشون😒😒😒

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
2738
زن ممه داره مرد نداره 

به نکته ضخیمی اشاره کردی،،، اما هرچی فکر میکنم میبینم مردا هم ممه دارن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

تفاوت ها بیشتر از جسمی فکریه زن زشته بلند بخنده زشته تنها بره مسافرت زشته مرتب نباشه زشته زیاد  حرف بزنه زشته کسی بفهمه پریوده زشته  .....به نظر من که باید یه جا جلوی این افکار ایستاد هیچ چیز زشت نیست هیچ تفاوتی هم نیست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706