2733
2734
عنوان

با شوهرم قهرم

285 بازدید | 21 پست

شوهرم ازمن در برابر خانوادش دفاع نمیکنه .  بهشم  میگم ناراحتم از خانوادت .   میگه تقصیر توعه .بخدا  من جز احترام  کاری  نمیکنم . وقتی ناراحت میشم از حرف  خانوادش  بهش میگم  اونم میگه  تو انتظار داری  من  یه اسلحه بگیرم دستم  بکشمشون  بخدا همینو میخوای  .  در حالی که من فقط حمایت  میخوام   همیشه حق روبه بقیه میده  و به من میگه  تو دیدگاهت  شبیه او یارو  منگله هستش  منم عصبانی میشم   گریم میگیره  عین خیالش نیست   الانم رفته خوابیده  حرفم  نمیزنه  باهام   اصلا براش مهم  نیستم  دارم دیوونه  میشم  از دستش    دیگه بریدم  همش دعوا 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وای عزیزم تو منی یا من توام دقیقا الان تو شرایط توام دوساعت پیش سر اینکه تو خانوادش احترامم رو نگه نمیداره باهام بد حرف میزنه  به بقیه بیشتر از من اهمیت میده بحثمون شد  می خواستم برم خونه مامانم نذاشت گفت فردا برو دیگه برنگرد منم فردا میرم خونه مامانم حستبشو میرسم الانم تو اتاق خواب تنهام هر چقدر هم گریه کردم اصلا محل نذاشت تو پذیرایی خوابیده 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

به نظر من همسرت حق داره

اخه چرا باید ناراحتیت از خانوادشو به همسرت بگی

اون چیکار میتونه بکنه ؟؟؟ توقع که نداری جلوشون وایسته

بجای درست کردن ناراحتی یا خودت جوابشونو با احترام بده یا اصلا اهمیت نده 

حیف این وقت ارزشمند نیست که با حال بد کنار هم بگذرونید؟؟!

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

شوهرم منم همیشه از اونا دفاع میکنه هرچی ک میگم میگه تو اشتباه میکنی اونا اینجورنیستن دوروز بعد بهش ثابت میشه اینطورن میگه اشکال نداره من اگه مریض شم یا کاری داشته باشم به اونا چیزی نمیگه ولی اونا ک کار داشته باشن کلی به من راه میذاره ک زنگ بزن برو کمکشون 

2738

خب چرا شوهرتونو تو موقعیتی قرار میدین که مجبور شه یا طرف خونوادش باشه یا طرف شما

بالاخره مجبور میشه یه طرفو انتخاب کنه و بعدش مسلما دلخوری و اینا پیش میاد

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<
چند سالتونه هر دو نفر؟ مشكلت با خانوادش چيه؟

من ۳۳ اون ۳۶  مشکلی ندارم  از وقتی برادرش ازدواج کرده  دیگه  گرم نیست باهامون  منم میگم عبنداره  حتما زنش نمیخواد  توهم مثل خودش بازنش سرد باش   سرد رفتار کن  میگه نه     میگم پس چطور اون  حرف زنشو گوش میده   تونه ؟ این یه بخششه کلا همش بحث داریم  اونم لج بازی میکنه    دلم میخواست   ازدلم دراره  آشتی کنم   ولی رفت  خوابید . 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
چه بی سیاستی که حرفای خانوادشو به خودش میگی

خب باید چطوری رفتار کنم  با کی حرفمو بزنم   چطوری خالی شم  شما بودی چیکار میکردی ؟  نه بگو توروخدا 

وای عزیزم تو منی یا من توام دقیقا الان تو شرایط توام دوساعت پیش سر اینکه تو خانوادش احترامم رو نگه ن ...

وایییی چه شباحتی منم میخواستم  برم خونهدمامانم نزاشت گفت الان دیره    بخدا  میگم 😯😯

وای عزیزم تو منی یا من توام دقیقا الان تو شرایط توام دوساعت پیش سر اینکه تو خانوادش احترامم رو نگه ن ...

الان من پذیراییم  اون اوتاق خوابه 😔 عین خیالشم نیست   بخدا یه دلجوییی   اشتیمون میداد چقدر بیرحمن 

2706