2752
2734
عنوان

شوهرم میگه وظیفته به خواهر و مادرم زنگ بزنی +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 6625 بازدید | 195 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ديگه حتما مادرو خواهرش گله كردن كه واسمون زنگ نميزنه حالمونو نميپرسه اينو انداختن تو جونت  ميدونم  مادر شوهر منم اوايل از اين توقعات بيجا داشت دمشونو قيچي كردم  

2731

حالا من داداشم ما رو سرویس کرده هی به منو خواهرم میگه به زنم زنگ بزنین دیگه خستمون کرده منکه دوست ندارم دیگه باهاشون رفت امد کنم دیگه چقدر زنگ بزنم انگار بیکاریم من و آبجیم هی به زنش زنگ بزنیم 

خدایا شکرت

اخه ادم چه حرفی با مادرشوهرش داره😕

از دهکده خونین، از حمله آپاچی ******* یک کوه جسد ماند و یک مشت 《تماشاچی》 ******* که سوخت و ساکت ماند********* با فاجعه بارآمد********** هی فصل زمستان شد، ********** هی گفت بهار آمد********** دندان به جگر داد و آرام لبش را دوخت***** با پای خودش پای هر چوبه دار آمد********* سر خوش شده از تاول معتاد به هر لخته********** در خشم نمکدان ها با زخم کنار آمد********* دنیا به درک رفت و دِه بی سر و سامان شد******** سهم من و تو از آن یک سفره بی نان شد...

یعنی بعضیا از مادر بودن خواهر بودن فقط اسمشو یدک کشیدن

خب مگه مرض دارین تو زندگی پسرتون دعوا میندازبن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خب زنگ بزن مگه چی میشه ؟ به مادر خودتونم زنگ نمیزنید؟ حالا اگه زن داداشتون اینجوری بود میومدین تاپیک ...

لایک ب حرفت 😍😍

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊

من فقط درمواقعی که یه وقت مادرشوهر پدرشوهرم مریض باشن بهشون زنگ میزنم که حالشونو بپرسم دیگه زنگ نمیزنم...ولی اونا یکسره به من زنگ میزنن یعنی شب وروز برام نزاشتن....بچمو به زور میخوابونم هی زنگ میزنن بیدارش میکنن...خلاصه باهاشون داستان دارماااااا....جوابشونم که ندی ناراحت میشن البته خودمم روم نمیشه جواب ندم بالاخره بزرگترن