2733
2734
عنوان

شوهرم میگه وظیفته به خواهر و مادرم زنگ بزنی +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 6625 بازدید | 195 پست

والا ما ۱۲ ساله ازدواج کردیم یه بار نگفته به ننم زنگ بزن🙃

خودش روزی دوبار زنگ میزنه خیلی مامان دوسته ولی ب من گیر نمیده 

شما هم لج کن بگو تو باید به مادرم و برادرم زنگ بزنی 😕

خب😊 خب☺ خب🤔 خب🤨 خب😐 خب😕 خب 🙁خب 😒خب ☹😭😭د هستیم لعنتی بگو😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب زنگ بزن مگه چی میشه ؟ به مادر خودتونم زنگ نمیزنید؟ حالا اگه زن داداشتون اینجوری بود میومدین تاپیک میزدین ک وایی زن داداشام یه زنگ ب مامانم و من نمیزنن ...یه عده هم میومدن میگفتن وای وای چه زن داداش بدی داری

حالا شوهر من با اینکه عشق خانوادشه.از این توقع ها نداره.میگه باید احترام دو طرفه باشه

میگه2بار تو زنگ بزن 1بار اونا بخاطر بزرگتری

شما هم با ارامش قانعش کن

هر چند مردا گاهی اوقات الکی دعوا درست میکنن

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
خب زنگ بزن مگه چی میشه ؟ به مادر خودتونم زنگ نمیزنید؟ حالا اگه زن دادتشتون اینجوری بود میومدین تاپیک ...

اصن چه معنی داره زرت زرت بهم زنگ بزنن عروس و مادر شوهرو شوهرو..مگه بیکارن!!!..!

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
تو هم فقط ش ا ر ژ بگیر ازش بگو زنگ میزنم به مادرت فقط شار ژ بگیر ازش

صددرصد مادره امار میده

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

وای خدایا چه حوصله ای داره شوهرت

من که اصلا یکبار هم تو این ۷ سال زنگ نزدم بهشون. اونها هم کم کم قطع کردن زنگ زدنشون رو

رفت و آمد زیادی داریم اما اینکه هر روز گوشی به دست باشم بدم میاد 😐

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

نمیدونم مشکلتون دقیقا چیه عزیزم...احتمال میدم که شاید چون به شما حالت دستوری گفته شده که زنگ بزنید لجتون گرفته والبته حق هم دارید...همه دوست دارن ازاد زندگی کنن به سبک خودشون...ولی زیاد سخت نگیر شاید تو این تماسها صمیمت ها بیشتر بشه

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....