2737
2734

اگر یه خانم مسن توی یه محیط عمومی مثل فروشگاه خیلی با احترام بیاد بهتون بگه که ازشما خوشم اومده و شماره مادرت یا خودتو بده برای ازدواج چی جوابشو میدین؟میدین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738
اگه قصدشو داشته باشب اولش باید یکم ناز کنی بگی نمیتونم و اجازه ندارم و اینا ولی بعدش اره موردی نداره ...

من هنوز نمیدونم قصد دارم یا ندارم.همیشه به خودم میگم ندارم ولی پیش میاد راجع بهش فکرمیکنم. اینبارم یه خورده نازاوردم ولی دادم بعدا پشیمون شدم حالا نمیدونم اگه زنگ زد چی بگم..

من هنوز نمیدونم قصد دارم یا ندارم.همیشه به خودم میگم ندارم ولی پیش میاد راجع بهش فکرمیکنم. اینبارم ی ...

خب بذار بیلن شاید شرایطش خوب بود و پسندیدی , اگه اهل دوستی و خودت اشنا شدن نیستی پس باید اجازه بدی بیلن 

2706