2737
2734
عنوان

شکنجه گربه بیچاره😠

623 بازدید | 12 پست

بچه ها اول بگم ک من ی خاله دارم ک عاشق حیوانات از تو محله گربه های ک زخمین و پیدا میکنه میبره دکتر یا براشون هروز غذا میریزه تو کل محل، ی ماه پیش ی گربه پیدا کرد که ناخن هاش کشیده بودن دست و پاش شکسته بود از  ی جای بدنش خون میومد گربه بیچاره داغووون نمیتونس تکون بخوره بردش درمانش کرد الان ی ماه خونشونه و ازش مراقب میکنه تو این ی ماه گربه اصن نمیتونه اعتماد کنه به خالم، ب خاطر بلایی ک سرش اوردن از همه میترسه انقدر دلم سوخت 😔😔عکسشو میذارم

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!

کو

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خالت چقدر ثواب میکنه به حیوون بیچاره کمک میکنه خدا هرچی میخواد بهش بده

اون گربه هم کم کم سرش میریزه نخوایین به زور بگیرین و نازش کنین 

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
امروز گرفتم ازش از ترس رفته بود پشت مبل

عزیزممممم بمیرم برات😭😭😭

خدایا هرکی حیواناتو آزار میده ذلیل و گرفتار بشه الهی به حق پنج تن😠😠😠😭😭😭

خدا به خالت سلامتی بده ان شاالله😍🙏منم عاشق حیواناتم مخصوصا گربه😻😻