2733
2734
عنوان

راهنمایی میخوام

224 بازدید | 29 پست

بچه ها زندگیم خیلی سخت شده من ی کم اخلاقم تنده و این باعث شده همسرم دور بشه ازم.مثلا اوایل فوری نه میگفتم در مقابلش.میگفت بریم پیتزا میگفتم نه(آخه دستمون خالی بود).خرید زیاد میکرد میگفتم چ خبره .اونم زود بهش برمیخورد...الان کلا اون همه مشکلی پیدا کرده و همه دلیلش رو اخلاق بد من میدونه..مثلا سر کار نمیره.همش سرش تو گوشه.ی بار یا دو بار شیطنت چتی داشته.منو بعضی وقتا میکشونه تو اتاق میکنه درم میبنده.لجباز شده.فیلم بد میبینه.تو رابطه ازم توقع نابجا داره.قهرای طولانی داریم.درست حرف نمیتونیم بزنیم با هم و خییلی چیزای دیگه که باعث شده من عصبی تر بشم..من یخورده تند و  رک بودم و بی سیاست..البته لحنم اینطوریه منظوری ندارم و اون هر بار بدتر میکنه که من هم سرد شدم از این زندگی..چند بار بخاطر کاراش قهر کردم..اما ایندفه قصدمون طلاقه و خونوادم میدونن و راضی هستن..اما اون به عمه م که پادرمیونی میکنه میگفت شما به زور اخلاق اینو درست کنین من همه رفتارام درست میشه...نمیدونم بمونم باز محبت کنم یا تموم کنیم دیگه.. آخه زده شدم عصبی شدم

با اجازه استارتر. دوستان لطفا واسه این پستم گزارش بزنین ممنون میشم خیلی ضروریه لطف میکنین اگه این کارو کنین در حقم. گزارش زدین لطفا لایک کنین بفهمم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1976497/چجوری-بهش-بفهمونم-ک-ببخشید-نشد-حرف?postId=65837779

زندگي رادوباره جاري نموده اي پرشور،زيبا و روان دنياي با تو بودن در اوج هميشه هايم جان ميگيرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون رک گفتی نریم بیرون پیتزا و کمتر خرید کن اینجور رفتاراش توجیه نمیشه عزیزم البته اگه تند و رک بودنت فقط در همین حد بوده باشه مشکل از اخلاق تو نیست

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

به نظرم از شما توجه و محبت میخواد

بی منت و عاشقانه

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

اخلاق خوب سنگ رو اب میکنه من دیدم که میگم و انجام دادم. بنظرم محبت خ بیداد میکنه در شکستن رابطه های بد . مثلا وقتی شما رو میکنه تو اتاق شمام دستشو بگیرید و با خودتون ببرید تو اتاق. و در رو روی گوشی و هرچه هست و نیست ببندید و با هم باشید . فکر بد که سراغت ن میاد راجبش برید پیشش بهش پحبت ککید براش چدیی ببرید تعریف کنید بشنوید و ... کتاب مر ان مریخی زنان ونوسی خ کتاب خوبیه بخونید گاهی عصبیتها و توقعات بیجد بخاطر عدم شناخت از همه

...یک عدد آدم...

خب میگم تندی تو درین حد بوده؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

عزیزم همه ی این چیزام نمیتونه دلیلش اخلاق شما باشه.مثلا سر کارنرفتنش .

منم اخلاقم مث توئه آدم رکی هستم.اخلاقم طوریه ک دیگران فک میکنن میخوام بگم فقط من مدیرم..

پس تو تنها نیستی.

البته من شوهرم حوصله داره و ...

اخلاق تو رو نمیدونم .ولی من کلا همینطوری ام.

همسرت دوست نداره تجربه ی طلاق داشته باشید حالا تو باید ببینی میتونی اخلاقتو عوض کنی یا نه.

و اما چیزایی ک ب اخلاق تو ربط نداره ..اونا از طرف شوهرت باید درست بشه .صرفه جویی و اینا چیزایی نیست ک بد باشه.تو میخوای و اون نمیتونه.پس اینطور مواردو اون باید درموردش تلاش کنه

به هر مردی اینجوری بگی نه ناراحت میشه مگه شما مسئول اداره زندگی هستی با این مدل حرف زدن کلی احساس ...

عزیزم ببخشید حرف شما متین ولی این ک میگم زن مردو جمع میکنه وااااقعا درسته .ی جاهایی ما خانم هام باید ب فکر باشیم.البته مردا فکر همه جاشو میکنند همیشه .ولی خوب همشونم مث هم نیستند

2706