2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا خب بقیه شرایطش چیه؟

معاف شده یا میخواد بره؟

کار داره؟ درس خونده؟ همه این کارهارو کرده فقط سربازی مونده؟ یا هیچ کاری نکرده؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2742
نه کارت پایان خدمت یعنی کار و گواهینامه و خیلی چیزای دیگه

گواهینامه میدن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

نه حاضر نیستم چون  تو ایران پاتو هم بخوای جایی بزاری و هرچی بخوای به اون مدرک سربازی بستگی داره خیر سرم بخوام برم زیارت یا عتبات یا کل کار دیگ و بعدم شغلشششش  و همه چیش اسنادش مدارکش همه چی بسته به سربازیش داره نشدنی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

همسرم من نرفته.

نه به خاطر سوسول و مامانی بودنش بلکه به خاطر شرایط بحرانی زندگیشون که شده بود مرد خونشون و نمیتونست ول کنه وبره سربازی.

اصلا هم برام مهم نیست دلیل مسخره ایه

گواهینامه با اون طرحی که اومده گرفته کارش ازاد و درامدش عالی ماهیانه۵.۶ تومن داره.دلیلش این میگ من کارم ازاد سربازی لازم نیست رفت۳ماه اموزشی رو گذروند دیگ نرفت

2738
همسرم من نرفته. نه به خاطر سوسول و مامانی بودنش بلکه به خاطر شرایط بحرانی زندگیشون که شده بود مرد خ ...

شوهرت معاف بوده بانو باید میرفته دنباش معاف بشه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
گواهینامه با اون طرحی که اومده گرفته کارش ازاد و درامدش عالی ماهیانه۵.۶ تومن داره.دلیلش این میگ من ک ...

شوهر منم تنها مشکلش گواهینامه بود اونم که اوکی شد رفت گرفت راحت شد

گواهینامه با اون طرحی که اومده گرفته کارش ازاد و درامدش عالی ماهیانه۵.۶ تومن داره.دلیلش این میگ من ک ...

شرایطش ظاهرا خوبه

میتونید ازدواج کنید بعد بره سربازی که اونوقتم تو شهر خودتونه و کنار خودته

و خدایی که به شدت کافیست😌

خب بالاخره که باید بره یا باید بخره نمیشه کلا بیخیالش بشه

با این شرایط میشه قبول کرد ولی به شرط اینکه سربازیشو بره

شرایطش ظاهرا خوبه میتونید ازدواج کنید بعد بره سربازی که اونوقتم تو شهر خودتونه و کنار خودته

کلا میگ سربازی نمیرم حتی تو خونه باشه میگ چون دلیلی نداره برم یچیز الکی بامن ک کارم ازاد سربازی برا کسی خوبه که زیرنظردولت باشه ولی گفته میخرمش اگ طرح خرید دوباره اومد

2706