2733
2734

از صبح با دخترم تو خونه تنها بودم شوهرم تا 5 سرکار بود.... بهش گفتم عصر تاشب میرم بیرون چون بخاطر یه موضوعی یه کم با هم بحث کرده بودیم اما با هم خوب بودیم اما ترجیح دادم خونه نباشم.‌وهرم از سرکار اومد  و خوابید... خودم حاضر شدم. اومدم دخترمو عوض کنم و ببرمش دیدم آب قطعه...اومدم با دستمال مرطوب آمیزش کنم و پوشکش  کنم کلی پیچ و تاب خورد آخر باوری هاش شوهرم بیدارشد  و نگهش داشت تا عوضش کنم.... هم بابت اون ناراحتی صبحم و هم قطعی آب وگ یه های دخترم اعصابم خرد شد و از طرفی خرابی آسانسور. طبقه چهارمیم   اصلن حس رفتنم به کل از بین رفت.. گرفتم لباسام و در آوردم. شوهرم ک دید قاطی ام بچه رو برد  بیرون... خیلی اعصابم خرده ازین حالتایی ک پیش اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سختش گرفتی سخت میگذره    اسون بگیر اسون بگذره    احساس کردم اعصابت ضعیفه  متخصص مغز و اعصاب برو   برا من شروع قرصامه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2738

واااای ی وقتایی همچی دست ب دست هم میده تا حالتونو خرابتر کنه درکتون میکنم برا خودم پیش اومده...آدم اون لحظه از زمین و زمان کفری میشه...

ولی ب خودت مسلط باش ب خودت بگو من آرومم من حالم خوبه 😆😆😉

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊

میدونم سخته اما خودتو کنترل کن.من حای تو باشم بهش زنگ میزنم میگم عزیزم کجایی منم بیام سمتت.

اصلا هم به روت نیار عزیزم

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2706