2737
2739
عنوان

انگار بچم تو پاهامه

170 بازدید | 16 پست

سلام

هفته ی ۱۶ بارداری هستم نزدیک یک هفته س انگار بچه تو پاهامه وقتی راه میرم خیلیی اذیت میشم و معذرت میخوام واژنم خیلییی درد میگیره تا یک هفته ی قبل اصلا بارداری رو احساس نمیکردم ولی اینهفته انگار یه وزنه ی صد کیلویی بهم آویزونه 

راستی یه چیز خیلیی سنگین بلند کردم (مجبور شدم ) میشه از اون باشه ؟ هر روز هم کلی راه میرم یعنی نمیشه نرم دخترم کلاس داره و کارای دیگه 

دکترم نیست که الان برم پیشش کسی بوده اینجوری باشه چیکار کنم خطرناک نیست؟ 

چرا ممکنه خطرناک باشه!  استراحت کن اولین فرصت برو دکتر... احتمالا سونو موقعیت جفت و جنین و طول سرویکس بنویسه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباید چیز سنگین بلند کنی دختر شاید بخاطر اون بوده برو دکتر شایدم جفتت پایینه

مجبور شدم خودمم احساس کردم یچیزی تو دلم اومد پایین 

جفت بخاطر چیز سنگین میاد پایین یا از اول پایینه 

2731
2738
ممنون باشه  اگه هفته ی دیگه برم تا اونموقع خطرناکه ؟

هرچی زودتر بری بهتره!  ممکنه جفتت پایین باشه یا سرویکس کوتاه شده باشه... اینا نیاز به استراحت مطلق و دارو دارن! 

اگه چیزی نباشه هم خیالت راحت میشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
خیلی خطرناکه، حتما باید استراحت مطلق کنی ،شیاف سیکلوژست بذار، دخترت رو هم کلاس نفرست یا کسی دیگه ببر ...

کسی رو‌ندارم ببره تازه همش هم شوهر و دخترم انقدر دستور میدن برو برامون آب بیار اینو بیار اونو بیار و کارای خونه استراحت نمیتونم اصلا داشته باشم 

خطر سقط داره یعنی؟ شیاف برای چیه ؟ 

ممنون باشه  اگه هفته ی دیگه برم تا اونموقع خطرناکه ؟

عزيزم منم همين تجربه داشتم دير رفتم سونو طول سرويكسم كم شده بود مجبور به سركلاژ شدم اصلا نترس فقط بخاطره اينكه خيالت راحت بشه برو يه سونو طول سرويكس بده 

شايدم مورده شما مثل من نباشه عزيزم اما زودتر بري خياله خودت راحت تره 

کسی رو‌ندارم ببره تازه همش هم شوهر و دخترم انقدر دستور میدن برو برامون آب بیار اینو بیار اونو بیار و ...

من ۱۶ هفته بودم جلو پام ترقه زدند هول کردم ،دچار درد زیر شکم شدم دکترم گفت شیاف بذار مانع سقط میشه ، و استراحت مطلق کن ، خوب شدم ،حتما شیاف بذار مقعدی هم بذار جذبش بیشتره، بعد هم بگو من استراحت مطلقم کاری نکن ،جدی بگیر تو رو خدا

2706