2737
2739
عالیه من اگ از اول اعتماد کرده بودم و خورده بودم الان روی پوستم اسکار نداشتم و منافذ باز تنها مشکلی ...

وااای عزیزززم مرسی ک وقت گذاشتی و راهنمایم کردی..گلم چند تا سوال دگ.؟ الان جای جوشاتم خوب کرد؟؟ برگشت پذیر نی جوشا قرصو بزاریم کنار؟ شما چند دورع مصرف کردین؟ الان کاملا خوب شد؟؟😍😍😘😘😘

راکوتان منظورته؟  من از دیروز به ناچار دارم میخورم  برای شما چه جوری تجویز کرده  د ...

روزی ی عدد عزیزم..نه فک کنم فرق داره روش راکوتان ننوشته ولی کاراییش فک کنم یکیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای عزیزززم مرسی ک وقت گذاشتی و راهنمایم کردی..گلم چند تا سوال دگ.؟ الان جای جوشاتم خوب کرد؟؟ برگش ...

فدات شم 

باید دکتر تجویز کنه دیگ من یکساله هفته ای دوتا میخورم

ولی بستگی ب جوش داره خیلی ها روزی دوتا خیلی ها روزی یکی 

مریم کاشانکی رو گوگل کن خیلی توضیح دادن هم خودشون هم بقیه 

داخل طلگرام هم ای دیnoacneرو جستجو کن از اول کانال مطالبشو بخون راکوتان تنها زیانش برای بارداریه

وااای عزیزززم مرسی ک وقت گذاشتی و راهنمایم کردی..گلم چند تا سوال دگ.؟ الان جای جوشاتم خوب کرد؟؟ برگش ...

دکترای بیسواد درمان من رو سخت کردن صورت صاف و سفید من یهو پر شد جای قرمز جو شو جوشهای گنده واقعا یکسال هیچکس رو ندیدم فقط بناچارمیرفتم دانشگاه و واقعا خجالت میکشیدم خدا کمک کرد بهتر شدم  ولی نه پوست صاف قبلی حیف ک زودتر راکوتان رو شروع نکردم

برای جای جوش بایو ایل معجزه کرد برام خیلی خیلی اسکار رو کم کرد قرمزی ها هم خیلی کم 

2731

دعا کن پول قلمبه یهویی دستم بیاد برای جاشون اقدام کنم😅میکرونیدل جلسه ای 380😢بغیر کرمو اینا اوف زمانی ک دکتر برای من نوشت150بود😐

خدا کنه هیچکس هیچوقت مشکل پوستی نداشته باشه از هم چه بذاره اولین چیزی ک تو ارتباط ب چشم میاد صورته😐😐اونم اگ صورتت تا قبلش همه تعریف میکردن و حسرت میخوردن

دکترای بیسواد درمان من رو سخت کردن صورت صاف و سفید من یهو پر شد جای قرمز جو شو جوشهای گنده واقعا یکس ...

بایو ایله اسمش میشه به انگلیسی بنویسی نمیتونم تلفظ کنم عزیزدلم..لایه برداره ینی؟ منم جای جدشام خیلی مونده

2738
دعا کن پول قلمبه یهویی دستم بیاد برای جاشون اقدام کنم😅میکرونیدل جلسه ای 380😢بغیر کرمو اینا اوف زما ...

آره واقعا.😪👍❤❤❤❤کل بدن 380..ینی چن تا لکو انقو میگیره؟ بعد تضمینی میره دگ؟

بایو ایله اسمش میشه به انگلیسی بنویسی نمیتونم تلفظ کنم عزیزدلم..لایه برداره ینی؟ منم جای جدشام خیلی ...

فک کنمbiooielیه روغن صورتی رنگه ک آدم عاشقش میشه

خیلی خوبه اگ مشکل پوستی هم نداری و بهش حساسیت نشون ندی بعد توقف جوشات اقدام کن

فک کنمbiooielیه روغن صورتی رنگه ک آدم عاشقش میشه خیلی خوبه اگ مشکل پوستی هم نداری و بهش حساسیت نشون ...

مرررسی گلمممم..باید از داروخونه تهیه کنممم؟😍😙😙😙😙