2726

ببین لایه بردار شدیده حواست باشه مرطوب کننده بزنی 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لایه برداره؟من یه صابون ویه محلول ویه پماد بهم داد دکتر کلا رفتن جوشام 

نه خوردنیه خیلی قویه میترسم بخورم قرصه😍چ خوب چن وخته میگذره..بهم گف محلولو اینا همش موقتیه

نه خوردنیه خیلی قویه میترسم بخورم قرصه😍چ خوب چن وخته میگذره..بهم گف محلولو اینا همش موقتیه

سه هفتس میزنم تقریبا..یه قرص ودوتا آمپولم داده بود...من منتظرم پول بیاد دستم برم میکرو انجام بدم 😊

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
من خوردم بهش حساسیت دادم مردم زنده شدم فقط میدونم بدون تجویز پزشک به هیچ وجه نباید مصرف بشه  ...

چجور حساسیتی گلم😮😮😮منم دکتر بهم داد..خوب نشدی ؟ ینی بعد چ مدت حساسیتو نشون داد؟

چجور حساسیتی گلم😮😮😮منم دکتر بهم داد..خوب نشدی ؟ ینی بعد چ مدت حساسیتو نشون داد؟

خوردمش بعده یک ربع سرگیجه و تهوع و سردرد وحشتناک داشتم

زنگ زدم دکترم گفت نخورش دیگ

چیزای دیگ فعلا دارم استفاده میکنم تا این دفع برم دکتر بهم قرص دیگ بده

عالیه من اگ از اول اعتماد کرده بودم و خورده بودم الان روی پوستم اسکار نداشتم و منافذ باز تنها مشکلی برام پیش اومد بخاطر اینکه فومم گرون شد و نتونستم بخرم از صابون استفاده کردم پوست خشک و بی آب شد حتما حتما کنارش از ابرسان و مرطوب کننده استفاده کن و آب زیاد بخور

روز ای اول چون ب دارو عادت نداری لب زیاد خشک میشه و توی بیبیناست احساس خشکی داری ک بعد از دو سه هفته دیگ این خشکید نداری

یه موضوع دیگ اینه ک برای بعض یا ماه اول بیرون ریزی داری ینی همه جوش هایی ک زیر پوست هستن رو میکشه بیرون و از ماه بعد پوست صاف صاف میشه ک برای من خیلی کم بیرون ریزی بود5تا

پشت کمر و روی بازو های من جای جوش زیاد بود همه اون هارو از بین برو

اگ جوشهای هورمونی سخت و کی ستی داری استفاده کن و حین استفاده ازمایش بده ببین علت جوشهات چیه و اون علت رو از بین ببر 

جوش اگ بدن تمییز بشه هیچوقت هیچوقت بوجود نمیاد نشانه بیماری بدنه

شاهتره و کاسنی هرروز هر کدوم یک استکان بخور و شبها جوشیده بومادران

2706