2733
2734

ایشالا هرچی از خدا میخواید بهتون بده پسرم یک ماهه دیگه میشه دوسالش چون اهن و مولتی هم بهش ندادم میترسم حرف نزدنش از اون باسه همه چی میفهمه اما حرف نمیزنه استرس دارم دعا کنید زودی زبونس باز بشه ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم آهن و مولتی به بچه هام ندادم از اون نیست ولی چون چند کلمه میگه و متوجه حرفهای شما میشه جای نگرانی نیست تخم کفتر بهش بده 

میشه برا رفع گرفتاریم برام یه صلوات هدیه کنید  

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم الهی زودی شیرین زبونیاش دلتون رو شاد کنه الهی آمین لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
اره دیگه نمیدم زیاد تحقیق کردم میگن اثری نداره رو تکلم

عزیزم تخم بلدرچین عالیه برا پیشرفت تکلم و حرف زدن زیاد با بچه. نه اینکه بشینی بهش بگی بگو مامان بگو سیب! عادی باهاش حرف بزن ازش سوال بپرس بعد خودت جواب بده

غمگینم😔،مثل خفاش اسهال گرفته ای که از سقف غار برعکس آویزونه....غمگینیمونم مث آدم نیست😂😂😂
2706