2737
2739
عنوان

لاغری موضعی (شکم)

| مشاهده متن کامل بحث + 127366 بازدید | 61 پست

یکی از راههای آب کم کردن شکم، بدون زحمت استفاده از دستگاه لاغری موضعی هست. دستگاه های لاغری نوع های متفاوتی داره. من از دستگاه لاغری پاور شیپ 2 پیش خانم دکتر کابلی برای شکمم استفاده کرد و عالی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از راههای آب کم کردن شکم، بدون زحمت استفاده از دستگاه لاغری موضعی هست. دستگاه های لاغری نوع ها ...

چی هست

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2728
سلام به همگی منم رقصو به همه پیشنهاد میکنم ، من نزدیک 6 ساله که حرفه ای می رقصم و مدرس هستم اما از ز ...

خب شما رقص حرفه ای می کنید، من اما رقص معمولی بلدم و شرایط رفتن به کلاس رو هم ندارم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

سلام، من ی مدت رژیم گرفتم بیشتر صورتم لاغر شد از طرفی گرسنگی عصبیم کرده بود، دنبال ی راه آسونتر میگشتم مثل قرص و این چیزا ولی خب انقدر چیزا شنیدیم که ترسوندمون ، توی همین سایت مطالبو میخوندم تا از تجربیات بقیه استفاده کنم، ی خانمی اگه اشتباه نکنم به اسم مستانه نوشته بود که بواسطه یکی از دوستانش با داروی مهندس محمدیان که گیاهشناس هستن آشنا شده و آدرس سایتشم داده بود و من هم اطمینان کردم و داروی مورد نظرو تهیه کردم و خب خیلی خوب بود 29کیلو در عرض 6ماه کم کردم، یکی از اقوام هم استفاده کردن ایشون 24کیلو توی این مدت کم کردن چون از من سبکتر بود، مسلما هرچی وزن کمتر باشه چربیها سفتر هستن و دیرتر میسوزن.. آدرس سایت آقای محمدیان www.darougiyahi.comهست، حتما ببینید. موفق باشید.

2740
سلام خانوما کسی از زل 3 لاغری روزه استفاده کرده واسه کوچیک شدن شکم و پهلو من تبلیغشو دیدم میخوام برم ...

نه چه کاریه من خواهرم پهلو  داشت رفتیم دکتر از بادی جت استفاده کرد خیلی خوش هیکل شد .

منم همین مشکل رو دارم. خوبه برم؟ بادی جت واقعا خوبه؟؟؟؟

اره خیلی خوبه ببین می دونی چیش خوبه اینکه درد نداره ورم نمی کنه بعد تازه میتونی از چربی ها برای قسمت های دیگه بدنت هم استفاده کنی 

سلام دوستان عزیز شبنم هستم و خوشحال که از طریق این سایت تونستم یکی از مشکلات زندگیمو حل کنم، بنده قبلا بدلیل اضافه وزن باردار نمیشدم که دکترم گفت حداقل 20کیلو باید کم کنی تا بتونی نتیجه بگیری دنبال ی داروی خوب بودم که بتونه کمکم کنه نتیجه بگیرم و در عین حال عوارض هم نداشته باشه، وقتی تحقیق میکردم این سایت برام جالب بود که افراد تجربیات خودشونو به اشتراک گذاشتند و وقتی کامنتهارو میخوندم دیدم بعضی از دوستان از داروی مهندس محمدیان تعریف کردن و راضی بودن، من هم به صحبتهاشون اعتماد کردم و با قرصهای مهندس تونستم نتیجه لازم را بگیرم و خوشبختانه الان بچه یکساله دارم البته یکسال و 2ماهشه و خیلی خوشحالم، خواهرم هم استفاده کرد چون ما ژنتیکی چاق هستیم و ایشون 4ماه استفاده کرد و 16کیلو کم کردن و اینکه کیست تخمدان داشت و بهبود پیدا کرد، البته داروی لاغری مهندس کمی حالت تهوع داشت ولی خب تحمل کردیم ولی مهم این بود که نتیجه گرفتیم و از آقای محمدیان سپاسگذاریم. لازم دونستم به نوبه خودم تجربه خودمو به اشتراک بذارم. آدرس سایتwww.darougiyahi.com هست، موفق باشید.

سلام به همه دوستان، چند ماه پیش دنبال ی داروی لاغری خوب بودم که بدون عوارض باشه و واقعا اثر داشته باشه که دیدم توی این سایت هرکسی تجربه خودشو عنوان کرده و این خیلی خوب بود، نظرات مختلفو میخوندم که چند نفر از داروی مهندس محمدیان تعریف کرده بودن و نتیجه گرفته بودن، من هم به سایت ایشون مراجعه کردم تا بیشتر آشنا بشم و در نهایت این داروی گیاهی رو تهیه کردم و استفاده کردم، 114کیلو وزنم بود، ماه اول 8کیلو کم کردم، ماه دوم 6کیلو، ماه سوم 5کیلو،ماههای بعدی هم بین 4 تا 5 کیلو کم کردم و الان رسیدم به 82 ، نسبت به قدم هنوز اضافه وزن دارم ولی بدنم تقریبا مقاوم شده و مثل روزهای اول وزنم پایین نمیاد و قراره با همسرم مستقیما برم پیش مهندس و راهنماییم کنه، دختر عموم هم حدود 3ماه استفاده کرد از 90کیلو به 77کیلو رسید، در کل خیلی راضی هستم و احساس سبکی میکنم، کمر دردم تقریبا خوب شده، قبلا اشتهای کاذب داشتم و شیرینیجات دیوانم میکرد ولی الان معدم جمع شده و تمایل به شیرینی هم از بین رفته، قبلا بزور پیاده روی میرفتم ولی الان که وزن کم کردم باشگاه میرم، البته آقای محمدیان گفتن فقط ورزش هوازی انجام بدم، امیدوارم ی روزی به 75کیلو برسم. آدرس سایتwww.darougiyahi.com هس شاید کسایی مثل من باشن که بدردشون بخوره، موفق باشید

2706