2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین به کدوم ببشتر علاقه داری.من باشم طراحی رو انتخاب میکنم بعد موسیقی ولی الان حوصله زبان رو ندارم.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2738

زبان بهتره..با کلاستر میشی وچن تا کلمه خارجی بین صحبتات که بگی حس خووبی بهت دس میده اصلا خصوصا تو جمع..تو آینده م میتونی به بچه ت تو درسای زبانش کمک کنی ..درضمن وقتی به یه کشور خارجی برا مسافرت رفتی میتونی چارتا کلمه حرف بزنی یا حرفشونو تا حدودی بفهمی

طراحی و موسیقی وقت تلف کردنه

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
عزیزم سرگرمی چرا؟برو دنبال یه هنری که دوسش داری و دنبالش کن  یعنی چی که تا تابستوون میشه یاد ک ...

عزیزم من یه بچه دارم ورزش میرم ولی خسته شدم از خونه نشینی شوهرمم هیچ وقت نیست دوست داشتم یه چیزی برم سرگرم بشم

عزیزم من یه بچه دارم ورزش میرم ولی خسته شدم از خونه نشینی شوهرمم هیچ وقت نیست دوست داشتم یه چیزی برم ...

اینجوری فقط پول حروم کردنه و وقت گزرانی اونم تو روزای گرم تابستون

🧚‍♀️
زبان بهتره..با کلاستر میشی وچن تا کلمه خارجی بین صحبتات که بگی حس خووبی بهت دس میده اصلا خصوصا تو جم ...

البته  دودلم ببشتر به خاطر بچم نمیتونم با یه بچه کتاب دفتر بریز جلوم درس بخون😓😓

زبان بهتره..با کلاستر میشی وچن تا کلمه خارجی بین صحبتات که بگی حس خووبی بهت دس میده اصلا خصوصا تو جم ...

به شرطیکه جدی دنبال کنه 

استارتر فقط برا تابستونش میخواد برا سرگرمی

🧚‍♀️
2706