2737
2734
عنوان

بریونی اصفهان در تهران

488 بازدید | 10 پست

من دنبال یه جای خوب هستم‌برای خوردن بریونی.

در خیابان اصلی یوسف آباد چندتا رستوران دیدم که میفروشن. 

شما اگه جایی رو سراغ دارین که حرفه ای باشه بریونی اش بگین لطفا🙏🙏

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️

یه بار تو اصفهان خوردم حالم بد شد...بسیار بسیار غذای بدمزه ای هست...در بهترین رستوران هم خوردیم😷

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

تو شهر ری هم بریونی داره عزیزم.مطمئنم فقط آدرس دقیق نمیدونم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه بار تو اصفهان خوردم حالم بد شد...بسیار بسیار غذای بدمزه ای هست...در بهترین رستوران هم خوردیم😷

خیلی سلیقه ایه

من عاشق بریونی هستم😍😍

گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.♋️
2731
تو شهر ری هم بریونی داره عزیزم.مطمئنم فقط آدرس دقیق نمیدونم

دوره برام شهرری

دوره برام شهرری

من فقط آدرس دادم خودت مختاری بری یا نری

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
بدترین غذایی ک تاحالا خوردم همین بود.جایی مهمون بودیم ازرستوران گرفتن اوردن ی ذره ش رو خوردم اونم با ...

من خیلی دوسش دارم 🙃🙃

اما خیلی ها مثل شما میگن

جای خوب نخوردی قرار نیست چون بهترین رستوران هست قطعا بریان خوب داشته باشه شما باید میرفتی بریانی گلستانه میدان امام