2733
2739
عنوان

شما باشید چطور خونه ای می خرید ؟

187 بازدید | 23 پست

می شه لطفا توضیح هم بدید چرا ؟؟

تعداد رای : 26
نظرسنجی
خونه ویلایی دور از مرکز شهر
11
42%
خونه آپارتمانی وسط شهر
15
57%
خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر پولم برسه ویلایی مرکز شهرم شلوغه دوست ندارم همون اولی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اگه دور از شهر یه محیط دنج و سرسبز و خوش آب و هوا باشه و امکانات رفاهی در حد رفع نیاز هم داشته باشه 

با شهر هم فاصله کمی داشته باشه

انتخابش میکنم 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2738

منم آپارتمان دوست دارم مرکز شهر

ولی آدم میترسه زلزله بیاد یا هرچی خدای نکرده

بعد سرمایه تو هوا ارزشش کمتره بنظرم تا خونه ویلایی

نظرتون چیه باز؟

نمی دونم چه کنم ؟

خدا حفظ کنه نیکی عزیزم و  چشم بد ازت دور باشه الهی...   پسرم یروزی به دنیات می یارم 
اگه شبا تنها نیستی و ماشینم دارین برا رفت و آمد ویلایی بگیر. من که به دلم موند😩

ویلایی دور از شهرم خوبه

ولی آینده بچه ها چی ؟

منم آپارتمان دوست دارم مرکز شهر ولی آدم میترسه زلزله بیاد یا هرچی خدای نکرده بعد سرمایه تو هوا ارز ...

بیخیال این فکرا چیه میکنی دور از شهر خیییلییی سخته واسه جزئی ترین نیازای روزمره باید ب دردسر بیفتی 

2706