2733
2734

سلام خانم های گل 

من از انواع پودرهای پرسیل  هوم کر  سافتلن  سپید  تاژ  استفاده کردم    رو انواع شستشو تنظیم کردم 

از پریواش گرفته تا  غوطه ور کردن لباس ها تو اب تو ماشین   و شستشوی دوساعته   شستشوی دستی   شستشوی نیم ساعته    اما هیچکدوم  لک لباس رو از بین نمیبرن   مثلا ببخشید ها زیر بغل زیرپوش مردونه رو اصلا ذره ای تمیز نمی کنه   فقط بو عرق لباس رو میگیره 

پودر خاصی   مایعی  هست بریزم تو ماشین  بلکه  تمیز کنن

ماشین اسنوا هست مدلش رو نمیدونم  

التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خونه ما لباس زیر مثل زیرپوش و شور ت و.. دستی هر کس برا خودشو همون موقع ک عوص میکنه تو حموم میشوره

لکه هارو هم باز دستی مامانم زحمتشو میکشه بعد میندازه ماشین

مثل یقه پیرهن مردونه ک چرک مرد میشه

با صابون لباس اون سفیدا

2728

من پودر امو مصرف میکنم باپودرصابون ماشینی مخلوط میکنم خودپودر هم مستقیم نمیریزم اینو تعمیرکارگفت که بااب قاطی کنین بعدبریزین چندساعت لباس روخیس میکنم میمونه خیلی تمیزمیشه حتی یقه ی لباس مردونه!

من مایع کودک اکتیو و مایع اومو رو خیلی پیشنهاد میکنم. و اما لکه... 

من لکه های لباس های بچم و لباس های زیر مثه لکه عرق رو یه پودر هست لکه بر سپید سه تو یه قوطی صورتی هست واسه لباس های سفید و رنگی. 

حدود یک ساعت کمتر قسمت لکه  دار و توش نم میذارم با مسواک یا فرچه لباس  میکشم روش بعد میشورم. مثه یقه ها سر آستین ها زیر بغل لکه های آبمیوه و میوه و غذاهای عالسه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738
منم این مشکلو دارم ماشینم سامسونگه مال جاریمم سامسونگه  اونم همین مشکلو داره شاید ماشینمون خو ...

منم سامسونگ یکم سامسونگ باید لباس نم بذاری بمونه یا خودت لکه گیری کنی اینجوری تمیز میشه. ال‌جی و بوش خیلی تمیز میکنن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
من مایع کودک اکتیو و مایع اومو رو خیلی پیشنهاد میکنم. و اما لکه...  من لکه های لباس های بچم و ...

من همیشه لباس های لک رو همینجوری خیس می کردم و میشستم اما الان نمیتونم  هم دستم حساسیت داره  هم باردارم  دیگه کشش ندارم 

برم مایع اکتیو و اومو رو امتحان کنم  شاید خوب باشه

راستی اونارو چه طوری چه مقدار باید ریخت تو ماشین 

التماس دعا
منم سامسونگ یکم سامسونگ باید لباس نم بذاری بمونه یا خودت لکه گیری کنی اینجوری تمیز میشه. ال‌جی و بوش ...

بوش که کسی نداره تو فامیل  اما الجی رو اونایی که دارن واقعا راضی هستن  ضد چروکش واقعا لباس رو اتو کشیده بهت تحویل میده   لباس ها هم از تمیزی برق میزنه

التماس دعا
من همیشه لباس های لک رو همینجوری خیس می کردم و میشستم اما الان نمیتونم  هم دستم حساسیت داره &nb ...

من برای لباسای چرک دو پیمانه میریزم. یکمم بذار لباسا نم بمونن تو ماشین. چندساعتی. بعد بشور.اومو گرونه یکم. ولی اکتیو خوبه. اکتیو آبی بگیر خوشبوتره

بوش که کسی نداره تو فامیل  اما الجی رو اونایی که دارن واقعا راضی هستن  ضد چروکش واقعا لباس ...

آره. من کار بوشم دیدم تو اطرافیانم اونم لباس رو خشک و اتو کشیده میده دستت 

بعدم لباسای سفیدو بزار رو دما حداقل جهل درجه بشوره 

حتی گاهی 60 درجه هم گذاشتم بشوره   نمیدونم والا  اینم از  من که از هیچ کدوم  وسایل های برقی بزرگ شانس نیاوردم 

التماس دعا
2706