2737
2734
عنوان

کسی هست بچه یک سالش زیاد بخوابه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2651 بازدید | 45 پست
فکر کردی کولیک و رفلاکس نداشت بچم..؟ تا یکسال و خورده ای امپرازول دادم بحدس بود که فقط تو خواب شیر ...

الان چندوفتشه؟ 

من شیرخودمو میدادم تا ۳ماه کلا بالا میاورد و خیلی نا ارومی میکرد خودم قطعش کردم دیدم بچم داره عذاب میکشه 

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤
رفلاکسشم خوب نمیشه 😭😭 چکار کردی خوب شد؟

من هر دارویی دادم خوب نشد دکترش و عوض کردم بهش قرص نکسیوم داد خدا خیرش بده اون و دادم خوب شد شبرخشک ببلاک ای ار هم دادم مخصوص رفلاکسه خوبش کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من هم ۱ ساله است و شب حدود ۱۱ ساعت می خوابه. از حدود ۸ شب تا ۷ صبح. البته دو سه بار هم برای شیر بیدار میشه، ولی بلافاصله می خوابه. در طول روز هم بین ۱ تا ۲ ساعت می خوابه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
الان چندوفتشه؟  من شیرخودمو میدادم تا ۳ماه کلا بالا میاورد و خیلی نا ارومی میکرد خودم قطعش کرد ...

الان یکسال و نه ماهشه ولی خیلی اذیت شدم همش بد خواب بوده 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
الان یکسال و نه ماهشه ولی خیلی اذیت شدم همش بد خواب بوده 

عزیزم خداحفظش کنه همین بچه هان که ادم باعث میشه به دومیش فکرم نکنه😅منکه اسم بارداری و نوزاد میاد بدنم میلرزه

چققدر زود بیدار میشه اذیت نمیشی؟

نه، من شاغلم. بچه های بزرگترم هم بین ۶.۵ تا ۷ بیدارند. کلا شبها زود می خوابیم و صبح زود بیدار میشیم.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
پسر من هم ۱ ساله است و شب حدود ۱۱ ساعت می خوابه. از حدود ۸ شب تا ۷ صبح. البته دو سه بار هم برای شیر ...

البته خیلی خوبههه که شبا زود میخوابه برای رشدش هم اینکه وعده صبحانش حذف نمیشه

2738
من هر دارویی دادم خوب نشد دکترش و عوض کردم بهش قرص نکسیوم داد خدا خیرش بده اون و دادم خوب شد شبرخشک ...

منم اوایل اینا رو دادم اصلا تاثیر نداشت روش. ای آر هم خیلی حالشو بد کرد

زانتاک میخوره الان اینم زیاد تاثیر نداره

منم اوایل اینا رو دادم اصلا تاثیر نداشت روش. ای آر هم خیلی حالشو بد کرد زانتاک میخوره الان اینم زیا ...

الان بالا اوردنش خوب شده؟؟ یا فقط بی قرار و بدخوابه

کلا اینجور بجه ها دکترش گف تا ۲سالکی خوب میشن

الان بالا اوردنش خوب شده؟؟ یا فقط بی قرار و بدخوابه کلا اینجور بجه ها دکترش گف تا ۲سالکی خوب میشن

اره دیگه بالا نمیاره توی روزم خوبه. فقط خواب شبش خیلی افتضاحه

تا ۱.۵سال دیگه من مردم که😑😞

اره دیگه بالا نمیاره توی روزم خوبه. فقط خواب شبش خیلی افتضاحه تا ۱.۵سال دیگه من مردم که😑😞

وای اره پسر منم خواب شبش خیلی بد بود دیگه نکسیوم دادم خوب میخوابید

دورازجونت نبابا رفته رفته بهتر میشن اما دیگه تا ۲سالگی خوبه خوب میشن 

فقط بگم خوش بحالت مشکل  من کاملا بر عکسه  دیشب ساعت ۱۲خوابید صبح ۶و نیم بیدار بود کار همی ...

خب بعضی بچه ها کلا خوابشون کمه ارثیه منوشوهرم جفتمون خوش خوابیم 😅