2733
2739
عنوان

از بین بردن جای زخم

267 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من چند وقت پیش بدجور زمین خوردم جوری که پارچه شلوارم توی زخمم فرو رفت حالا بگذریم بعد از حدود سه ماه دوتا جای زخم قهوه ای روی زانوهام مونده هر کاری هم میکنم نمیره پوستم هم سفیده و این لکه ها خیلی مشخص و زننده شده ممنون میشم راهنمایی کنید کرم با قیمت مناسب رای رفع زخم چی هست اگر تجربه ای دارید دریغ نکنید.مرسی

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کرم که حتما هس بگیری اما الوورا هم خیلی خوبه.هم برا جای زخم هم تیرگیش

ممنون عزیزم تیرگیش خیلی زیاده خود الوورا را بمالم روش یا صابونی یا ژل یا کرمش هست؟

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم

من خال صورتمو لیزر کردم برای جای زخمش فیس دوکس میزنم الان ۲۰ روزه بهتر شده ولی هنوز هس

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
ممنون عزیزم تیرگیش خیلی زیاده خود الوورا را بمالم روش یا صابونی یا ژل یا کرمش هست؟

خود الوعه ورا بهتره

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
2738

من ژل خود الوورا رو درمیاوردم میزدم.البته برا من به شدت مال تو نبودا.اما واقعا اثر داشت