2737
2739
عنوان

کدوم مترو نزدیک تره به این ادرس

47 بازدید | 6 پست

تهران - ميدان وليعصر - بلوار كشاورز - بين خيابان طوس و فلسطين- 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
انقلاب

مرسی

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مترو میدان ولیعصر ، ولی اگه با بی آر تی بری راحت تری 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2728
مترو میدان ولیعصر ، ولی اگه با بی آر تی بری راحت تری 

دولت ابادم بی ارتی نداره

دولت ابادم بی ارتی نداره

اکی پس مترو راحت تره برات

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان