2737
2734
عنوان

آنومالی

116 بازدید | 15 پست

خانوما

فردا وقت سونو انومالی دارم

دعا کنین نی نیم سالم باشه

خیلی خیلی استرس دارم

نمیدونم قبلش باید مثانه پر باشه،چیز شیرین خورد یا ن؟!!

اگر میدونین کمک کنین😘😘

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلش نمیخواد کار خاصی انجام بدی

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2728
مثانه نمیخاد پر باشه،صبحانه بخور برو،عسل یا شکلات بخور تونستی پیاده روی کن بیدار باشه جنین

شب باید برم،ینی نوبتم شب،شب اینکارارو کنم؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2738

مثانه باید خالی باشه

چون دیگه دور جنین اب هست 

کافیه واسه سونو

بعد چیز شیرین مثل کیک اینا بخوری

جنب و جوش بچه بیشتر میشه

سونو بهتر انجام میشه

بسلامتی و دل خوش باشه واست انشالله😘

خدایا شکرت واسه همه چی❤
مثانه باید خالی باشه چون دیگه دور جنین اب هست  کافیه واسه سونو بعد چیز شیرین مثل کیک اینا ...

ممنون از راهنماییات عزیزم

واقعا تشکر

همون یه ربع به سونوت باشه هم خوبه دیگه همه سونوگرافی ها سرویس بهداشتی دارن استرس الکی هم نگیر

ممنون عزیزدلم

2706