2737
2734
عنوان

شب اداری دختر 5 ساله لطفا کمکم کنید

105 بازدید | 17 پست

سلام خانوما دخترم 5ساله شه هر شب جاشو خیس میکنه یعنی تا خودم نبرم دستشویی محاله خودش بره قبل خواب هم هرچقدر میگم آب کم بخور گوش نمیده کسایی که تجربه دارین لطفاً راهنمایی کنین ممنونم 

عشقم مهدیس و محمد متین 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی سخته دختر منم 3 سالشه همه جام بو گند ادرار میده شبا خراب کاری میکنه

دقیقا منم دیگه خسته شدم عید فرشامو شستم دوباره باید بشورم

2740

دختر منم داره۵سالشه دکترم بردم گفت تا۶سال طبیعیه ولی شانسم دوتا بچه های جاری هام اصلا جیش نمیکردن مال من از شانسم جیشو شده😔😕ولی ارثیم هست خودمنم داشتم حالا منتظرم ببریمش دکتر تا بهش دارو بده اگه شب ادراریش خود به خود خوب نشه من شنیدم میگن بچه رو زود از پوشک گرفتن دلیلشه چون دخترم ۲سالش بود از پوشک گرفتم ولی جاریهام هردو نزدیک۳سالگی بچه هاشونو از پوشک  گرفتن

دختر منم داره۵سالشه دکترم بردم گفت تا۶سال طبیعیه ولی شانسم دوتا بچه های جاری هام اصلا جیش نمیکردن ما ...

عه واقعا منم دخترم دوسالش بود از پوشک گرفتم. دقیقا جاری هایه منم راست یا دروغ میگن جیش نمیکنن. آخه بدبختی پسرمم جیش میکنه شبا دو سالشه روزا جیش میگه ولی شبا پوشک میکنم

عزیزم دکتر ببر....حتما یه مشکلی هست دیگه

آخه دکتر ببرمم میخواد بگه شبا مایعات بهش نده دخترمم کافیه بگی آب نخور همچين گریه میکنه ها