2733
2734
عنوان

شما بودین کودومو انتخاب میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 50 پست
از لحاظ آزار جنسی احتمالی میگی؟ میشه بیشتر توضبح بدی شاید به درد خورد هرگز از این زاویه بهش نگاه نک ...

هم موردی که شما بهش اشاره کردید

هم احتمالات و خطرات زیاد بودن میزان کلر برای بچه و رعایت نشدن اصول بهداشتی توسط بچه ها داخل استخر...خدای نکرده نبودن مربی غریق نجات...شاید من بیش از حد حساسم

قصد نگران کردن استارتر رو ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم موردی که شما بهش اشاره کردید هم احتمالات و خطرات زیاد بودن میزان کلر برای بچه و رعایت نشدن اصول ...

😕😕😕😕😕😕کاملا درسته خوبه ادم طرز فکرشو به اشتراک بذاره تا بقیه استفاده کنن

مرسی دوست عزیز

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2728
حیاط و سابقه بیشتر مدرسه 

سابقه‌ی بیشتر مدرسه اکتفا نکن 

سابقه‌ی معلمها مهمه گلم وگرنه مدرسه که یه ساختمونه عزیزم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
هم موردی که شما بهش اشاره کردید هم احتمالات و خطرات زیاد بودن میزان کلر برای بچه و رعایت نشدن اصول ...

از نظر کلر و بهداشت و این چیزا که نگران نیستم پسرم عاشق استخره و تقریبا ماهی دو بار با باباش میره تا حالا مشکلی پیش نیومده از نظر امنیت هم معلم شنا دارن و حواسش به بچع ها هست اما مورد ازاد جنسی برای منم خیلی مهمه پس چیکار کنم😓

آخی عذرخواهی میکنم قصدم نگران کردن شما نبود مطمئنا شما مادر دلسوزی هستید ⚘

نظر سنجی گذاشتم که این چیزا رو که بقیه بهش فک میکننن و خودم حواسم نیست بدونم دیگه مرسی که گفتی😊

از نظر کلر و بهداشت و این چیزا که نگران نیستم پسرم عاشق استخره و تقریبا ماهی دو بار با باباش میره تا ...

دقیقا منظور من هم همین بود

استخری که همراه والدینش هست خیلی بهترِ

2738

ایقد سطح نگر نباش  همیشه با سیاست به عمققضیه ها نگا کن مثلا تو اول شروع کردی  به توصیف ساختمون مدرسه در صورتی ک این اصلا مهم نیست باید ریشه و اصالت و برتری سطح اموزش رو مقایسه کنی

هیچ کدوم. مدرسه ای که تازه تاسیس هست کلی مشکلات داره تو مدیریت.  بچه ی شما میشه موش آزمایشگاهی 

اولی هم تعداد بچه ها زیادن. 

برو بیشتر دنبال بگرد

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
از نظر کلر و بهداشت و این چیزا که نگران نیستم پسرم عاشق استخره و تقریبا ماهی دو بار با باباش میره تا ...

نه نه اصلا یک رو نبر

خب پسرت با باباش میره استخر کافیه دیگه..این مسئله رو جدی بگیر ممکنه یکی از بچه ها مثلا یکیو تو استخر هل بده وقتی معاون حواسش نیست بچت بخوره زمین طوریش بشه..اولیو ببر هم زبانو بهتر یاد میگیره هم کامپیتر رو مدرسش هم بزرگتر و امن تره

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت
ایقد سطح نگر نباش  همیشه با سیاست به عمققضیه ها نگا کن مثلا تو اول شروع کردی  به توصیف ساخ ...

خب اینارو چجوری باید بفهمم مدرسه دومی اموزششون بر اساس بازی و خلاقیته و شناختی از هیچ کدومشون ندارم زیاد طبق تعریفای خودشون و چیزی که دیدم اینارو گفتم