2726
عنوان

شما بودین کودومو انتخاب میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 50 پست
هیچ کدوم. مدرسه ای که تازه تاسیس هست کلی مشکلات داره تو مدیریت.  بچه ی شما میشه موش آزمایشگاهی& ...

خیلی زیاد دنبال گشتم از نظر تعداد دانش اموز فقط همین مدرسه ۱۶ نفره هست بقیه همه ۲۵ نفر به بالا هست تا چهل نفر هم مدرسه دیدم و تا گفت چهل نفر فرار کردم 

نه نه اصلا یک رو نبر خب پسرت با باباش میره استخر کافیه دیگه..این مسئله رو جدی بگیر ممکنه یکی از بچه ...

در مورد استخر اره خودمم دو دل شدم و ترس افتاد تو جونم ولی زبان و هر دو مدرسه دارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی زیاد دنبال گشتم از نظر تعداد دانش اموز فقط همین مدرسه ۱۶ نفره هست بقیه همه ۲۵ نفر به بالا هست ت ...

ب نظرم اولی بهتره. سابقه مدیریت مدرسه بیشتره. ازمون و خطا نمی کنن. 

من یه سال تو یه پیش دبستانی تازه تاسیس کار کردم.  اصلا داغون بود. با این که مدیرش با سابقه بود ولی نمی تونست کارو جمع کنه. همش ب مشکل میخوردن. 

راستی مدارس رو میری حتما ب سیستم گرمایش و سرمایششونم دقت کن

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2728
در مورد استخر اره خودمم دو دل شدم و ترس افتاد تو جونم ولی زبان و هر دو مدرسه دارن 

گلی میدونم که میخوای بچت در رفاه باشه و بهش سخت نگذره اما اینم در نظر بگیر بچه هایی که از اول توی مدارس غیرانتفاهی درس میخونن یه جوری بی پروا و درس نخون و لوس میشن..البته این نظره منه جون وقتی من بچه بودم تا کلاس چهارم ترکیه درس میخوندم اونجا کلا  جو مدارسش متفاوته در نظر نمیگیرم اما وقتی اومدم ایران پنجم به بعدو تو مدارسه عادی و حتی شاهد خوندم

سه سال دبیرستانو رفتم غیرانتفاهی و با بچه هایی مواجه شدم فووووق العاده لوس و بی ادب و بی پروا که اصلا به هیچ چیزی جز خودشون اهمیت نمیدادن و متوجه شدم اینا از اول توی مدارس غیرانتفاهی بودن

به هر حال سعی کن هرجا بچتو میزاری اول امنیتشو بسنجی بعدا نوعی که بچه رو تربیت میکنن تا بچت از درس هم نیوفته

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت
گلی میدونم که میخوای بچت در رفاه باشه و بهش سخت نگذره اما اینم در نظر بگیر بچه هایی که از اول توی مد ...

دیگه نمیدونم چیکار کنم 😥اینم که شما میگی درسته اما مدرسه های دولتی هم هیچ گزینشی روی بچه ها ندارن و هر کسی بیاد ثبت نام میکنن و من از نظر تربیت حساسم گفتم غیر دولتی بهتره و شاید با بچه های با ادب تری هم کلاس بشه اما حرف شما هم درسته و اون طرف قضیه هست