2733
2734
عنوان

بچمو جدا کردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خیلی زود رفتی جلو،حداقلش‌یه سال و نیمه

من از سه سالگی جدا کردم دخترم نمیدونم درست یانه از لحاظ روانشناسی 

ولی ازنظر خودم عالی،چون زمانی بود که هم درکش بیشتر بود و پذیرفت هم محبت مادری به سن خودش کامل دریافت کرد خیلیم راضیم از کارم

🌹خداهمیشه با منه🌹
ده ماهه زوده

تختش با من ۵ قدم فاصله اس. اما تو اتاق دیگس اما خیلی تاثیر بدی گذاشته بود تو روابطمون سه تایی خوابیدن کل زندگیمون تحت تاثیر بود

لباس دخترونه و زنونه توی کانال من: ninibee_clothes@.قیمتا مناسبه خیلی
2742
الان خیلی زود بوده.بچه تون اسیب روحی میبینه.

نه بابا اخه از كجا اينارو ميگيد از بدو تولد ميگن جاي خوابش جدا باشه و وقتي خوابش برد از پيشش بريد اين اسيب روحي فقط واسه بچهاي ايرانيه؟😂

زوده ها

حالا لازم نبود وسطتون بخوابه که! 

تختشو کنار تختتون میذاشتی

گناه داره مگه شیر نمیخوره؟ 😔😔

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

یه جاخو ندم بعد از سه سال اتاق بچه جدا شه

یه دکتر روانسناس میگفت از سه ماهگی باید اتاق بچه جدا بشه هروقت گریه کرد بری بهش شیر بدی بیای

هرکی یه چی میگه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
مگه بهش شیر نمیدی؟من دخترم 18 ماهشه تا سه سالگی این کارو نمیکنم

بعد اون جدا نمیشه خخخ

از ۶ ماهگی باید بچه رو جدا کرد ولی تو طول شب باید پا شد بچه رو شیر داد سخته اما وقتی بزرگ شه عقلش برسه اگه پیش خودتون باشه دیگه جدا نمیشه تا سن۷یا۸ سالگی

تجربه دارم 

تختش با من ۵ قدم فاصله اس. اما تو اتاق دیگس اما خیلی تاثیر بدی گذاشته بود تو روابطمون سه تایی خوابید ...

چ تاثیری اخه😐

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
وای خیلی زود رفتی جلو،حداقلش‌یه سال و نیمه من از سه سالگی جدا کردم دخترم نمیدونم درست یانه از لحاظ ...

دكتر هلاكويي ميگه اگر زير يك سال جدا كرديد خيلي راحته و بچه هيچ استرسي رو متحمل نميشه اما بعد از اين سن چون عادت كرده و متوجه هست از نظر روحي كمي ضربه ميزنه كه دقيقا تمام مادرا برعكس اين ميگن

کار درستو کردی مطمئن باش اینجارو ول کن بچه هاشون تا مدرسه ام میرن پیششون میخوابن

شبا کامل میخوابه شیر نمیخوره شب. صبح زود که باباش میره میرم اون اتاق پیشش میخوابم اما الان خیلی حس عذاب وجدان دارم

لباس دخترونه و زنونه توی کانال من: ninibee_clothes@.قیمتا مناسبه خیلی
2706