2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا هرچی شوخی میکنن من زود ناراحت میشم ولی اونا خودشون اگه همونجوری شوخی کنی ناراحت نمیشن

من خودم اگر راجب قیافه یا هیکل تیپ نباشه ناراحت نمیشم معمولا راجبه اینا که نیست ؟

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

هیچی توام بدترشو شوخی کن

هرچند

عاقبت نداره

همون خودت باشی بهتره

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
من خودم اگر راجب قیافه یا هیکل تیپ نباشه ناراحت نمیشم معمولا راجبه اینا که نیست ؟

مثلا امروز رفته بودم خونه فامیل دخترخالم میخواست بگه پدرشوهرت چیکارس؟ اشتباهی گفت پدرزنت چیکارس بعدش گفت الان دیگه مردا زن شدن دیگه منم گفتم فکر کن شوهرم بااون عظمت قدش بلنده هیکلیه زن باشه داییم بامسخره گفت عظمت خخخخ درحالیکه خودش قدش بزور۱۷۵بشه وزنشم۷۵

منم ناراحت شدم گفتم نههه تو عظمت داری

بهم گفت جنبه نداری(اینجا شوهرم نبود و خالم گفت جنبه نداری)

واقعا من بی جنبه ام؟؟

داییم با خیلیا اینجوری شوخی میکنه ولی من نمیپسندم و خوشم نمیاد 

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
2738
هیچی توام بدترشو شوخی کن هرچند عاقبت نداره همون خودت باشی بهتره

اخه اینجوریم من اذیت میشم همش به اسم شوخی باهام شوخی میکنن من دلم میشکنه

مثلا امروز رفته بودم خونه فامیل دخترخالم میخواست بگه پدرشوهرت چیکارس؟ اشتباهی گفت پدرزنت چیکارس بعدش ...

یکم اره حساسی و حدی میگیری حرف ا ن از نرد بودن کسی کم نمیکنه.دو تا راه داری اگر راجب اون سه تا موضوع ک گفتم نیست پ بیخال خودتم بخند یا اگر میخای جواب بدی در قالب شوخی بگو یکم شوخی خوبه واسه ادم حرفاشون اگه در این حده ب جایی بر نمیخوره 

مثلا امروز رفته بودم خونه فامیل دخترخالم میخواست بگه پدرشوهرت چیکارس؟ اشتباهی گفت پدرزنت چیکارس بعدش ...

مثلا عظمت کلمه ای هست ک کسایی ک شوخن اگه کسی بگع میگن وا مگه کوهه اینا زیاد خاص نیست متر نگرفته دستش ۵ سانتو بگیره

به این فک کن حرف اون در قالب شوخیه نمیتونه چیزیو عوض کنه یه حرفه ک حتی شاید هدفش خوشال کردن  ت ...

سعیمو میکنم مررررسی عزیزم وقتتو گذاشتی

2706