2733
2734
عنوان

مامانایی که تو بارداری ویار داشتین تو رو خداااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 83 پست
خوب دلی داشتی که بارداری قبلیت ویار داشتی بازم باردار شدی من که میگم دیگه عمرا

خودمم میگفتم دیگه غلط کنم باز حامله شم یکسره میگفتم دیگه این بار اخرمه پشت دستمو داغ میکنم اما متاسفانه بچم از دنیا رفت 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
فکرشم خفم میکنه

تحمل کن خوب میشی نزدیکای پنج ماهگی خوب میشی  اخرای ویارته دیگه 

مامان بودن سخته 

فقط دعا کن به دنیا که اومد بچه ارومی باشه ایت الکرسی بخون و صلوات نذر کن  وگرنه پوستت کنده میشه

🇮🇷🇮🇷🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم میگفتم دیگه غلط کنم باز حامله شم یکسره میگفتم دیگه این بار اخرمه پشت دستمو داغ میکنم اما متاسف ...

واااای ببخشید عزیزم، خدا منو بکشه ناراحتت کردم. عزیزم جاش تو بهشته.ایشالله خدا دومی رو نگه داره برات گلم ببخشید تو رو خدا.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
تحمل کن خوب میشی نزدیکای پنج ماهگی خوب میشی  اخرای ویارته دیگه  مامان بودن سخته  فق ...

همش دعا میکنم رو داداشم بره بسکه اروم بود

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2731
واااای ببخشید عزیزم، خدا منو بکشه ناراحتت کردم. عزیزم جاش تو بهشته.ایشالله خدا دومی رو نگه داره برات ...

خدا نکنه عزیزم انشاله تو همین هفته تهوعت تموم شه راحت شی بقیه بارداریتو فقط ویار خوراکی کنی و کیف کنی

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
فقط خدا کنه زود بگذره

ميگذرهنگران نباش

فقط لدت ببر حتي از اين حالتت اگر مشكلي نداري بچه كوچيكي نداري برو پيازه. وي كن خيلي تاثير داره

ضمنا يه سوال داشتم عزيزم

سونو ان تي چند ماهگي بايد بريد و اينكه اونكا جنسيت رو ميگن ؟ نشخصه؟

اخه من ايران نيستم سيستم كمي متفاوته جالبه برام اينجا زير ٢٠ هفته جنسيت رو نميگن مگر ژنتيك

ميگذرهنگران نباش فقط لدت ببر حتي از اين حالتت اگر مشكلي نداري بچه كوچيكي نداري برو پيازه. وي كن خيل ...

اینجا بین هفته 11 تا 13 و پنج روز غربالگری اوله که شامل سونو ان تی و ازمایشه.اگه جنسیت پیدا باشه بهت میگن. من پس فردا باید برم.

ويتامينهاي پريتيتال خيلي روي تهوع و سرحال بودنت تاثير داره

چون دکتر نداده بهم میترسم بخورم

عزیزم درکت میکنم من هفته ۲۴ هستم تازه کمی بهتر شدم اما خوب نشدم شبانه روز بالا میاوردم  الان فقط صبح ها

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
عزیزم درکت میکنم من هفته ۲۴ هستم تازه کمی بهتر شدم اما خوب نشدم شبانه روز بالا میاوردم  الان فق ...

😖😖😖😖😖

2706