2733
2734
عنوان

✨🌄✨تاپیکِ جامعِ زندگی پس از مرگ (در جهتِ تسکینِ داغدیده ها)✨🌄

| مشاهده متن کامل بحث + 373461 بازدید | 4015 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به تمام کسانی که می ترسند مرگ پایان و نابودی باشد، اطمینان می دهم مرگی وجود ندارد و بدن ما تنها یک لباس است که ضمیر ابدی‌مان به طور موقت در آن سکنی دارد. وقتی که ماموریت ما در این دنیا به پایان رسید، این لباس را درآورده و دوباره شکل باشکوه خویش را به خود می گیریم، با فهم و آگاهی کامل معنوی که هنگام زندگی روی  زمین با زحمت به دنبال آن هستیم. وقتی از این مدرسۀ موقت فارغ التحصیل شویم، کارنامۀ خود را دریافت خواهیم کرد که در آن به عشق، بخشش، و خدمت به دیگران امتیاز مضاعف داده می شود. سپس می توانیم [در آنجا] سرشار از زندگی و آزادانه، بدون هیچ مانعی، به سفر خویش ادامه دهیم. روزی من و شما، که اکنون در حال خواندن این تجربه هستید، در اقلیم عشق، نور، و خلسۀ بی پایان با هم و در کنار هم خواهیم بود.

تجربۀ بورلی برادسکی (Beverly Brodsky)

منبع :http://neardeath.org/beverly_brodsky/

2728

و خداوند
نور آسمانها و زمین است.

تجربه گران  نزدیک مرگ به ما می گویند که عشق، خداست.
نور مشاهده شده در بسیاری از تجربه ها همان عشق است که تجلی محبت الهی است.
خداوند آن نوری است که عشق می‌ ورزد و عشق ورزیدن به دیگران و تمامی مخلوقات خداوند، تنها چیزی است  که واقعاً در زندگی اهمیت دارد.
Department for Near Death Studies in Iran (DNDSI)

بدنِ روحی‌ام که با آن از درون تونل عبور کرده بودم دیگر وجود نداشت، بلکه تنها یکپارچه [ ضمیر] و شعوری بودم که در برابرِ آن اندیشه و خردِ جهانی که خود را در نوری باشکوه و زنده پوشانده بود، قرار داشت. او بیش از آن که دیده شود حس می شد؛ زیرا هیچ چشمی تاب تماشای شکوه و جلال درخشش بی‌اندازۀ او را ندارد.

http://neardeath.org/beverly_brodsky/

«این نور، درونِ من و من درون او و با او یکی بودم. در حقیقت او درون همۀ انسانها و همه چیز بود و هست. او همان عشق و حقیقت و لذت و شفقت و همه چیز است و تمام دانش و آگاهی و آفرینش در اوست.» تجربۀ یزمین

«خدا نور است و در او هیچ تاریکی راه ندارد» تجربۀ آیان مکرمیک

«دیدم که این نور در هر لحظه و هر شرایط و موقعیتِ زندگی همیشه در دسترس همۀ ماست. اگر ما متوجه باشیم که نور با ماست، می توانیم آن را بخوانیم و به آن متصل شویم.» تجربۀ رومی

«خدا عشق است و عشق خداست! کاملاً واضح و روشن بود که ماده و خمیر تمام جهان هستی فقط عشق است! عشق همان سرشتی است که تمامی جهان را به هم پیوند می دهد.» تجربۀ میرا سای

2740

دوستان عزیز این یک فایل صوتی 21 دقیقه ای از تجربه مرگ تقریبیه یک هموطن یزدی هست که متاسفانه به دلیل اقدام به خودکشی بوده، 

حرفاشون واقعا شنیدنی و تامل بر انگیزه به خصوص در مورد حق الناس  👇👇👇

http://neardeath.org/nde_iran_yazd/

همون لحظه با گریه و اندوه زیاد بدون رد و بدل هیچ گونه کلامی به اون خانم گفتم من اینجا رو بیشتر از فر ...

به امام حسین همش راسته‌؟ من تازه داغ دیدم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
به امام حسین همش راسته‌؟ من تازه داغ دیدم

سلام 

متوجه نشدم جملتون سوالی هست؟ یا خبری؟ 

اگر جملتون سوالی هست باید بگم من الان 8 ماهه که پدرم فوت شده و در این 8 ماه خیلی در مورد این موضوع مطالعه و تحقیق کردم و افراد زیادی این تجربه رو داشتن( چه ایرانی و چه خارجی و چه دوستانِ نی نی سایت) 

تاپیک رو از صفحه اول مطالعه کنید مطالب و تجارب زیادی هست، در بعضی قسمتها هم نظر افراد متخصص مثل پزشکان مغز و اعصاب یا افراد معروف، در مورد صحت این تجارب هست. 

سلام  متوجه نشدم جملتون سوالی هست؟ یا خبری؟

سوالی مامان بزرگمو یک هفتس از دست دادم  دارم میسوزم  فقط یک چیزی یک خانومی چند بار اسم مامان بزرگمو داده بود واسه  زیارت نیابتی کربلا من که برا فوتش رفتم گفتن چند نفر خوابشو دیدن که کربلاست

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
خداوند مادربزرگِ عزیزتون رو هم رحمت کنه🙏 انشاءالله در آغوش پُر عشق و مهر الهی باشن 🙏 

نگفتین راسته یا دروغه؟

2706