2733
2734

من گرفتم ..ن خیلی خوب بود ..بعدشم تا یکی دوساعت میترسیدم برم دسشویی ولی رفتم چیزی نبود ترسم الکی بود ..دردن نداشتم ..همین دو سه روز پیش بود

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من این دو روز عکس گرفتم حالم خیلی بده شد یه نیم ساعت تو سالن نشستم بعدش دوتا مسکن خوردم دیگه حالم به ...

من مادرم میخواد همون روز بره حج روزاش یکی شده

خدایا شکرت

ببین اصلا ترس نداره ..من چند روز پیش انجام دادم با چقد ترس و استرس حتی با گریه خابیدم تو تخت..اول بتادین تزریق کرد یکم احساس سوزش کردم ولی درد نداشت ..بعدش مایع رو ریخت ..انگار همون موقع پریود شدم یه دردی ریزی داشتم ..زیر شکمم یهو داغ شد ..مایع ۵ دقیقه داخل رحمم بود ولی فقط همون ۱دقیقه اولش درد پریود داشتم بعدش دیگه درد نداشتم ..سعی کردم خودمو شل بگیرم ک کارم زودتر تموم بشه ک خداروشکر زدم تموم شد

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
من گرفتم ..ن خیلی خوب بود ..بعدشم تا یکی دوساعت میترسیدم برم دسشویی ولی رفتم چیزی نبود ترسم الکی بود ...

شما چتد روز بعد پریودی رفتین؟ رویان بهم گفته ۱ تا ۲ روز بعد پریودی من روز سوم برم اشکال داره؟🤔🤔🤔

خدایا شکرت
2738
منم تازه رفتم یعنی درد نداشتی من خیلی دردم اومد

در حد پریود بود خیلی قابل تحمل ..من قبلش یه ژلوفن خوردم تو خونه یه شیاف زدم ..اونجام ک رفتم ۵دقیقه قبلش ۱شیاف زدم دردش خیلی کم بود 

شما چتد روز بعد پریودی رفتین؟ رویان بهم گفته ۱ تا ۲ روز بعد پریودی من روز سوم برم اشکال داره؟🤔🤔🤔

معمولا روز ۹ میرم ..منم فکر کنم ۱۰بود ک رفتم ..نباید نزدیکی داشته باشی ..عفونت نباید داشته باشی ..بازم قبل عکس بهشون بگو عفونتت رو چک کنن

در حد پریود بود خیلی قابل تحمل ..من قبلش یه ژلوفن خوردم تو خونه یه شیاف زدم ..اونجام ک رفتم ۵دقیقه ق ...

منم مسکن بخورم فقط داکسی ساکلین برام نوشتن

خدایا شکرت
معمولا روز ۹ میرم ..منم فکر کنم ۱۰بود ک رفتم ..نباید نزدیکی داشته باشی ..عفونت نباید داشته باشی ..با ...

ممنون عزیز دلم وقت گذاشتی 😗 حتما بهشون میگم

خدایا شکرت
در حد پریود بود خیلی قابل تحمل ..من قبلش یه ژلوفن خوردم تو خونه یه شیاف زدم ..اونجام ک رفتم ۵دقیقه ق ...

پس همون بوده عزیزم من واسم دارو نوشتن خواستم مسکنام بخورم نزاشتن گفتن بزار دکتر بیاد اثر دارومیره اگه الان بخوری تا دکتر اومد خوردم نزاشتن پنج دقیقه ازش بگذره ازم عکس گرفتن یعنی درد با تمام وجودم حس کردم خیلی حالم بد شد