2733
2739
عنوان

تب خال تناسلی..دارم میمیرم از نگرانی ):

| مشاهده متن کامل بحث + 54410 بازدید | 68 پست
آرامم چرا اینقدر بهم ریختى عزیزم ، چیز مهمى نیست با یه دوره قرص آسیکلوویر و پمادش خوب میشى . تو این مدت استرس زیاد داشتى مقاومت بدنت آمده پایین ، خود دفاع هم کم استرس نداره من که فکر میکنم مال اونه . بیخود ذهنت رو درگیر نکن مگه تبخال هم غصه داره
حالا تبخالش عشقى بوده هوس کرده جاهاى باصفا بزنه
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه واقعا تب خال باشه با اسیکلوویر خیلی خیلی زود تسکین پیدا میکنه مثله اب روی اتیش شنیدی؟ اگه اسیکلوویر زدی بی تابی از سوزش ممکنه واقعا تب خال نباشه من گریه میکردم از سوزش اما به محض زدن اسیکلوویر اروم گرفت و به سرعت رو به بهبود رفت طوری که من تو دو روز دو تا پماد تموم کردم یعنی 4 ساعتی میزدم خیلی زود خوب شد

LilySlim Weight loss tickers
2731
سلام مامان آرام جون
عزیزم نگران نباش منم سه ساله پیش زدم ولی یک پماد و یک قرص که الان اسماش یادم نیست استفاده کردم در عرض دو هفته خوب خوب شدم الان سه سال هم هست که دیگه نزده به همین راحتی.ولی خوب خیلی اون موقع سوزش داشتم در همون قسمت اتفاقا دکتر گفت خوب شد که زده چون عفونتایی بوده که به طور معمولی دفع نمی شده و حالا راهی پیدا کرده برای اینکه از بدنت خارج بشه و این خیلی خوبه .ولی الان این سه سالی دیگه ندیدمش مال من هم حالت یک جوش بزرگ چرکی و قرمز بود که سرش سفید بود که بعد از مدتی عفونت داخلش خارج شد و بعدشم خوب شد . هر دفعه که چرب می کردم خودم پانسمان می کردم بعد اینکه خوبم شد تا یک هفته بعدش هم با بتادین ضد عفونی می کردم.
هر جا که افتادم ز پا ، ناگه تو را کردم صدا/غافل که آندم هم مرا ، نوعی هدایت کرده ای.
عسل بانو شانسو میبینی تورو خدا...به قول تو باید به جاهای عشقی بزنه

نیلوفر جون سوزش منم با این پماد خیلی بهتر میشه

مامانی ساشا..همین دیگه برام خیلی عجیبه چون نه من و نه شوهرم این سابقه رو نداشتیم

فائقه جونم با حرفات خیلی خیلی آروم شدم..دیروز که دکتر بهم گفت تا خونه فقط گریه کردم خیلی ترسیده بودم..اما حالا با حرفهای شما دوستای مهربون دیگه ناراحت نیستم
2738
فقط اروم باش تنها دلیل عود این مرض استرسه اگه استرس نداشته باشی طوری نمیشه تو بارداری

من یه پسر ۲۳ سالم متوجه شدیم ک دوست دخترم مبتلا ب این ویروسه لعنتیه.خیلی عذاب اوره نمیدونم چیکار کنم  

2706