2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه مشکلی پیش اومد پیش کی عمل کرد الان راصیه؟ 

پیش نداف کرمانی عمل کردش هزینه عمل شدش ۲۰ میلیون بیمارستان تندیس عمل شدش توی جردن ۳ ابان ۸ صبح برد اتاق عمل ۴ عصر از اتاق عمل اومد بیرون فردا صبحش هم مرخصش کرد اما خیلی طول کشید تا به حالت عادی زندگیش برگشت 

اما خودش میگه به دردشرش نمی ارزید فکر میکرد راحت عمل میشه و بعدش راه میره اما تا ۱ هفته درد شدید داشتش و اصطلاحا زمین به چنگ میکند همش سرم میزدیم بهش مسکن میزدیم هیچی هم نمیخورد البته استانه تحمل درد ادمها متفاوت با هم اما من گفتم تجربیات بگم که با دید باز برید عمل 

2740

سرچ کنید دکتری که مامانم پیشش عمل کردش دکتر معروفیه کارهاشم خیلی تمیزه و شکمهاش قشنگ میشن  اما من اینقدر که کلافه شده بودم به دلیل شرایط مادرم ۲ دفعه باهاش دعوا کردم دعوای شدید 

اگر پیش هر دکتری رفتی کامل شرایط بپرس بگو واست توضیح بدن که چه عملی میخوان انجام بدن مامان من ابدومینوپلاستی تامی تاک شدش که عضله شکمو جمع میکنن و کمر باریک میکنن و بعد پوست اضافه رو میبرن 

در مل به هیچکس پیشنهاد نمیکنم این عمل رو خیلی هم جلو مامانم مقاومت کردم اما از پسش برنیومدم و مار خودشو انجام دادش شما هم اگر خواستید عمل کنید خیلی تحقیق کنید و بدونید که ممکن یکم اذیت بشید که بعدا شوکه نشید و اذیت بشید