2733
2734

امروز رفتم کیک تولدمو بگیرم تقریبا شبیه اون که گفته بودم نبود بعدشیم هزاااار باررر بهش گفتم نوشته هاش دقیقا عین عکس باشه دوباره برداشته کار خودشو کرده من دیدم عصبانی شدم صدامو بردم بالا گفتم خوبه صدبار دیروز بهتون گفتم خلاصه عصابم بهم ریخت بعد تازه برگشته میگه این لحنتون درست نیست شما جا دخترم مرده حدود ۵۰ بود بابامم گف من عذر میخوام😐اخه چه وضعشه کارشو غلط انجام داده تازه ما عذر خواهی کردیم ، کسی که اشتباه میکنه باید توبیخ بشه

گناه داشت اخه پیرمرده😢

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بی احترامی وقتی حق باهات باشه هم اشتباهه.روش های دیگه هم برای نشون دادن اعتراض هست

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
بی احترامی وقتی حق باهات باشه هم اشتباهه.روش های دیگه هم برای نشون دادن اعتراض هست

قبول دارم یکم عصبیم ولی من دقیقا چون این نکته رو قشنگ ۳ بار روز قبلش بهش تذکر دادم دیگه واقعا کفرم در اومد فوششم ندادم فقط صدام رفت بالا

قبول دارم یکم عصبیم ولی من دقیقا چون این نکته رو قشنگ ۳ بار روز قبلش بهش تذکر دادم دیگه واقعا کفرم د ...

میدونم منظورت چیه.میگم وقتی تهاجمی بشی حتی اگه حق با تو باشه اطرافیان حق رو ب فرد مقابل میدن

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘