2733
2734
عنوان

هفته سی و درد شبیه پریود زیر دل😞

577 بازدید | 14 پست

سلام کسی اینجا اینجوری شده؟ خیلی میترسم یوقت یچیزی ازم بیاد پایین 

فردا وقت دکترمه 

در ضمن یساعت پیش ی قرص ایزوپرین خوردم حرکات جنین درسته وقتی درازکشم ولی درد یکنواخت و خفیفی دارم تقریبا 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم ۱۲هفته و ۴ روزمه طول سرویکسم کمه امروز زیر دلم درد میکنه ولی با استراحت بهترم نگرانم کسی می ...

اگه با استراحت بهتر میشه اون از رحمه داره جا باز میکنه نگران نباش 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2728
2738
منم از این دردا دارم یه درد خفیف زیر دل اما مداوم که با خوردن‌ قرص ایزوپرین بهتر میشم از هفته ۲۷ تا ...

دیروز و امروز چند ساعتی اینجوری بودم اینکه مثلا بگم روتین درد دارم همیشه نه ولی ب ادم استرس میده

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

منم درد پریودیم از هفته سی شروع شد طبیعیه .تا الانم ادامه داره درد و سفت شدن بچه باهم هنوزم چیزی بیرون نیامده😂

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام
ببخشید فقط این دردا کی خطرناکه؟؟وقتی با لکه بینی باشه؟

نه انشالله دیگه کم کم داری از مرحله ی خطر دور میشه بهش فک نکن لکه بینی داشته باشیم خیلی خطرناک نیسمنم لکه بینی داشتم تا هفته ۱۱ 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
دیروز و امروز چند ساعتی اینجوری بودم اینکه مثلا بگم روتین درد دارم همیشه نه ولی ب ادم استرس میده

استراحت قرص ایزوپرین یا هیوسین و اگه دکترت یکم حساس باشه امپول پرولوتن برای کاهش انقباضات رحم

تیکر تولد دختر نازنینمه 
استراحت قرص ایزوپرین یا هیوسین و اگه دکترت یکم حساس باشه امپول پرولوتن برای کاهش انقباضات رحم

تقریبا دوماه پیش پرولوتون داده بود دیگه نداد بعد لک بینی م هم پروژسترون داده چون قطع شد دیگه نزدم

تقریبا دوماه پیش پرولوتون داده بود دیگه نداد بعد لک بینی م هم پروژسترون داده چون قطع شد دیگه نزدم

اشتباهه سرخود کاری نکن بنطرم پرولوتونو بزن چون عوارض که نداره فقط انقباض و کم میکنه من از هفته ۲۰ تا الان میزنم 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2706