2733
2739
عنوان

همین الان از چه چیزی ناراحت هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مقصر خودتی والا  من کسی بهم چپ نگاه کنه خونش سهله کلا دیگه کات میکنم😂

چیکار کنم دیگ ب شوهرم گفتم دیگ خونتون نمیرم براچی برو تنها بشینم

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺
از این همه گرونی هم ناراحتمممم😭

اونو منم ناراحتم البته من از گرونی ناراحت نیستم از نداشتن پوله ولی دیگه کرخ شدم

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
2728

از اینکه 3 ماه دیگه باید
از اینجا پاشیم و دربه در دنبال خونه باشیم، از اینکه زندگی اینقدر سخت شده که کلافش از دستمون در رفته ،از اینکه 300 هزار بیشتر تو کارتمون نمونده و کار هم نیست ،از اینکه پیر شدیم از این شرایط سخت و توکل کردیم و هیچی هم درست نشد ،بازم بگم؟؟؟😣😣😣😔😔😔😭😭😭😭😭😭

اونو منم ناراحتم البته من از گرونی ناراحت نیستم از نداشتن پوله ولی دیگه کرخ شدم

خب همونه دیگ کسی ک پولداره از گرونی ناراحت نمیشه ک 

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺
2740
از اینکه 3 ماه دیگه باید از اینجا پاشیم و دربه در دنبال خونه باشیم، از اینکه زندگی اینقدر سخت شده ک ...

باور کن انقدر فکر و خیال اینا رو کردم کرخ شدم 

شوهرمم میگه از این شرایط تموم میشیم ولی اصلا تموم نمیشه الان سه ساله

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
چوب پرده ندارم پرده هامو گیر کنم ماشین لباسشوییم و جاروبرقیم باهم خراب شدن تازه اسبابکشی کردیم خیلی ...

یواش یواش میگیری

تو شهر ما بودی میدادم شوهرم وسایل ها رو تعمیر میکرد

باور کن انقدر فکر و خیال اینا رو کردم کرخ شدم  شوهرمم میگه از این شرایط تموم میشیم ولی اصلا تم ...

دقیقا من همش سعی میکنم دلداریش بدم اما خودم میدونم که هیچی درست نمیشه خدا لعنتشون کنه که مردم رو اینجوری تو تنگنا گذاشتن 😭😭

باور کن انقدر فکر و خیال اینا رو کردم کرخ شدم  شوهرمم میگه از این شرایط تموم میشیم ولی اصلا تم ...

شوهرمن خیلی قول ها داده بود هیچکدومو عملی نکرده

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید برای حل مشکلم☺️
الان هشت ساله درگیر نرده های راه پله  ساختمون هستم بچه م تو راه پله میره همش استرس دارم یهو بیف ...

کلا چن طبقه اس

آره خطرناکه ولی همش استرس اینو نداشته باش که خدای نکرده اتفاقی بیافته

2706